Minister Szumowski szykuje się do dymisji! Za dużo afer już wyszło

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski przygotowuje się do wylotu, powiedział:

-“Powiem szczerze: nie muszę być ministrem. Naprawdę mam dobry fach w ręku. Jestem jednym z dłużej urzędujących ministrów zdrowia, bo mało kto wytrwał tyle na moim stanowisku, więc niczego się nie obawiam”  – dodał

Głównym fachem ministra Szumowskiego, jest nagłaśnianie psychozy koronawirusa

– Myślę, że jest tysiąc innych metod uzyskania dużych pieniędzy niż wejście do polityki „- mówi minister zdrowia Łukasz Szumowski w rozmowie z Interią.

– „Za słowa o mojej żonie, gdybyśmy byli w dawnych czasach, tobym panu Nitrasowi dał w pysk” – dodaje.

Minister Szumowski, na pytanie jak sypia, odpowiedział, że:

-„Jeszcze mniej. Nie z powodu strachu przed koronawirusem, ale dlatego, że to co obecnie się dzieje to bardzo trudna sytuacja dla mojej rodziny. Dla wszystkich – brata, żony, dzieci, rodziców, teściowej.”

Nic dziwnego, skoro wyszły na światło dzienne liczne afery ministra Szumowskiego, to życie mu się zaczyna sypać i zaczyna się bać o swoją przyszłość.

Minister oczywiście do żadnych zarzutów i faktów się nie przyznaje i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prowadzenie swojego resortu, za zakup maseczek bez certyfikatu od swojego znajomego, czy zakup zbyt drogich respiratorów od handlarza bronią, czy zaniżanie stwierdza tylko, że jest atakowany przez opozycję i jest prowadzona na niego nagonka medialna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *