Dr Hubert Czerniak skazany na 2 lata za mówienie prawdy o szkodliwości szczepień.

Dr Hubert Czerniak znany z publicznego sprzeciwiania się obecnemu kalendarzowi szczepień i promowania alternatywnych form leczenia, dnia 21.05.2020 r. przed Naczelnym Sądem Lekarskim, został obwiniony o propagowanie postaw antyzdrowotnych poprzez publiczne wypowiadanie się na temat możliwej szkodliwości szczepień wykonywanych u dzieci do 6 miesiąca życia.  kwestionowanie konieczności części szczepień niemowląt i krytykowanie obecnego kalendarza szczepień. Doktor został zawieszony na dwa lata w wykonywania zawodu.

Dr Hubert Czerniak

-„Zostałem skazany przez Naczelny Sąd Lekarski… Bez przeprowadzenia dowodów wnioskowanych przeze mnie, bez udziału publiczności i osób zaufania, bez możliwości nagrywania przebiegu rozprawy. Wyrok? Dwa lata zawieszenia. Czy czuję się winny? Wcale. Wasze zaufanie i zdrowie to jedyni sędziowie, których wyroki są dla mnie wiążące. Dlatego, chociaż orzeczenie jest prawomocne, nie składam broni. Będziemy wnosić kasację do Sądu Najwyższego. Wygramy! Dziękuję moim Obrońcom, niezawodnej Justynie i STOP NOP, wszystkim, którzy dzisiaj byli w Warszawie, a także Wam, moi Kochani – dziękuję, że jesteście ❤ „- Lekarz skazany za poglądy, Hubert Czerniak

Dr Hubert Czerniak cieszy się dużym poparciem ludzi, którzy szukają zdrowia w sposób alternatywny do obecnej medycyny. Hubert Czerniak TV – można oglądać na jego kanale na YouTube.

Hubert Czerniak znany jest również z promowania dobroczynnych własności Wody Plazmowanej, która skutecznie pomaga przy usuwaniu skutków poszczepiennych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *