Gowin chce stworzyć system masowego szczepienia Polaków w krótkim czasie [WIDEO]

Jarosław Gowin z partii POROZUMIENIE, który ściśle współpracuje z Jarosławem Kaczyńskim – PiS, mówił o masowych szczepieniach i stwierdził, że trzeba przygotować taki system, który pozwoli w krótkim czasie zaszczepić wiele milionów Polaków.

Gowin i Szumowski chcą masowo szczepić Polaków

Według Gowina szczepienia będą dostępne prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

-„Nie możemy jednak na nie biernie czekać, ale przygotować się do tego, by być przygotowanym na szczepienia masowe” – powiedział Gowin

Partia Gowina – Porozumienie, spodziewa się, że szczepienia będą organizowane na zasadzie sprzedawania licencji i uruchomianie produkcji. Dlatego według tę produkcję trzeba przygotować już teraz. – twierdzi partia Gowina i dodaje, że Jak najszybciej trzeba wyszczepić brakującą część populacji, która nie kontaktowała się jeszcze z wirusem.

Według prof. Wojciecha Maksymowicza z partii Gowina, należy utrzymać pewne restrykcje aż do momentu, kiedy te pozostałe 15-20 mln Polaków uda się wyszczepić i to jak najszybciej. Odwoływał się do przykładów z historii świata, kiedy potrafiono podać szczepionkę w tydzień 9,5 mln populacji. Zdaniem prof. masowe szczepienia Polaków jest to kwestia organizacyjna.

Te słowa wzbudziły falę krytycznych komentarzy pod filmem z jego wypowiedzą, które zamieściła partia Porozumienie i administratorzy profilu ugrupowania wprowadzili w związku z tym cenzurę na swojej stronie.

-„Z przykrością informujemy, że kilkadziesiąt najaktywniejszych kont (głównie sympatyków pandemii) utraciło właśnie możliwość obserwowania naszych Twittów. Jednocześnie zapewniamy, że staramy się na bieżąco czyścić ten wątek z antyszczepionkowego ścieku. Pozdrawiamy” – admini!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *