Szumowski dla rozwoju sieci 5G podpisał 100 razy wyższe normy promieniowania!

Minister zdrowia Łukasz Szumowski, znany z licznych afer, dbający o zdrowie Polaków, jest odpowiedzialny za rozwój sieci 5G w Polsce.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski dnia 17 grudnia 2019 r. podpisał rozporządzenie w sprawie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku (tzw. rozporządzenie o PEM.)

Widzimy teraz po co to wszystko było robione. Oczywiście pod budowanie po cichu sieci 5G, dla których nie ma zgody od polskiego społeczeństwa. 5G będzie ściśle współpracować z chipami RFID, które polski rząd zamierza, wraz ze szczepieniami na Covid-19 wprowadzić. Niby jest demokracja, a ze społeczeństwem niczego nie uzgadniają i nie pozwalają ludziom protestować, czyli wyrazić swojej opini. Żyjemy w kraju opresyjnym, który nie liczy z głosem ludzi.

Minister Łukasz Szumowski, wspierający Billa Gatesa, znany z licznych afer, który chce zaszczepić wszystkich Polaków, bez pytania się o nasze zdanie czy my tego chcemy.

Pola elektromagnetyczne nie są dla ludzi czymś naturalnym, a na pewno nie są przyjazne dla zdrowia w takim natężeniu jakim serwuje nam władza.

Wycinka lasów, 5G, chemtrails, toksyczne szczepienia, RFID wszystko łączy się w logiczną całość.

Wycinka drzew w miastach, co miało i nadal ma miejsce służy po to żeby nie przeszkadzać pracy fal 5G.

Bardzo dużo jest doniesień o tym, że sieć 5G powoduje nowotwory u ludzi, o czym mówią specjaliści.

W którą stronę zmierza Polska? Po obserwacji tego co się tu naprawdę dzieje, można wywnioskować, że na pewno idzie w nieodpowiednim kierunku. Tak naprawdę ludzie o niczym w tym kraju nie decydują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *