PiS zamierza chipować Polaków. Umowa z firmą podpisana! RFID-5G-Covid-19

Wczoraj wieczorem spółka z NewConnect poinformowała o podpisaniu umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19.

W dni 10.05.2020 r. Polski rząd podpisał umowę w sprawie zakupu implantacji chipów dla wszystkich Polaków. Umowa została już dopięta. Chip RFID chip ma raportować stanie zdrowia, przy pomocy sieci 5G, której w tej chwili w Polsce jest ok. 200 przekaźników 5G, a do czerwca 2020 ma być ich 1600! Sieć 5G umożliwi  monitorowanie implantów na ręce. Polacy jako pierwsi na świecie maja być zachipowani i to już w niedalekiej przyszłości. Roboczy plan chipowania Polaków odbędzie się pod koniec czerwca 2020 lub jesienią. W  tym samym czasie będzie ogłoszona druga fala zakażeń na COVID-19 lub nowym zmutowanym koronawiruseum, tak zresztą mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski.  

Chipy RFID to są fakty.

Chipy to system wczesnego wykrywania osób chorych. Chip będzie na lewej ręce i będzie monitorować stan zdrowia, ilość przeciw ciał w organizmie, gorączkę, tętno, itp. Chip będzie informował władze o Twoim aktualnym stanie zdrowia, jak ktoś zachoruje, to wtedy taka osoba może zostać odizolowana od reszty społeczeństwa. 

Chipy będą obowiązkowe, jeśli ktoś nie będzie miał takiego chipa to nie będzie mógł wejść do sklepów, kościoła, czy robił przelewy bankowe. Pomysłodawcą chipów RFID  jest oczywiście Rockefeller, który już dekadę temu wspominał o tej technologii i o planach światowego rządu. 

Jeszcze do niedawna, temat chipów RFID znajdował się dla wielu w szufladzie “teorii spiskowych”. Krótko mówiąc ludzie nie wierzyli w to i się śmiali z tego. 

Natomiast chipowanie RFID (zakładanie niewidzialnych kanjdanek) pod skórę człowieka staje się faktem! 

A to oficjalny dokument, którym pochwaliła się firma, która będzie się tym zajmować.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *