Głosując na PiS i PO głosujesz na LGBT+NWO

PiS, katolicka partia pod patronem o. Rydzyka i służb specjalnych MOSAD z Izraela, jest za wprowadzaniem do Polski LGBT, ponieważ jest to kolejna broń przeciwko życiu, która skutecznie niszczy gojów, zahipnotyzowanych przez TVP i radio Maryja owieczek, które idą na rzeź.

Wydawałoby się, że PiS jest przeciwko LGBT, ale za ich rządów, jak pamiętamy prawie w każdym mieście wojewódzkim były przemarsze potworów, którzy chwali się swoimi zboczeniami i dewiacjami i zabiegali o poparcie społeczeństwa, bo chcą być traktowani na równi z innymi.

PO otarcie wspiera ruchy LGBT, kandydat na prezydenta Polin, Trzaskowski nie ukrywa swojego poparcie dla gejów, transwestytów, pedofilów i homoniewiadomo co jeszcze.

LGBT w Polsce to Nowy Porządek Świata.

Nie ma tak, że wszyscy są równi, przecież widać, że politycy, którzy promują LGBT, sami są ponad prawem i mają większe przywileje od zwykłego Kowalskiego.

Bo to mafia Izraelska rządzi Sejmem RP.

Polak nie wie, już nie może się połapać w tych kłamstwach i dezinformacjach, że za PiS i PO stoi Watykan czyli Żydzi. To Żydzi kontrolują Watykan. Chrześcijaństwo to nie religia to polityka, oni mają tradycję obdzierać ludzi ze skóry i każą wierzyć w obietnice czyli w dogmaty.

Polska idzie na dno, bo im głupsze społeczeństwo tym łatwiej go podbić. Polak nie wie, że jest tylko ofiarą, manipulowaną przez bajeczki katolickie i polityczne obietnice.

Żydom, którzy rządzą tutaj za pośrednictwem katolicyzmu, zależy bardzo na tym, żeby Polacy poszli na wybory. Przekaż komu się tylko da, jeśli zależy Ci na tym kraju żeby nie iść na wybory, bo idąc na wybory wspierasz upadek RP i wdrażasz LGBT+NWO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *