„Szumowski przedłużeniem czynów Jezusa” Biskup określił Morawieckiego i Szumowskiego jako ewangelistów! [WIDEO]

Polityczny Kościół w Polsce! Kościół stawia na PiS. Promuje politykierów, ich afery też aprobuje. Czy ksiądz czy polityk, te dwie organizacje świetnie do siebie pasują, tam afery i tu afery, tam oszuści i tu oszuści, a rączka rączkę myje i tak ten cyrk na kółkach się toczy.

Mafia używa Boga do reklamy swoich niecnych celów, a owieczki we wszystko wierzą.

W czasie codziennego Apelu Jasnogórskiego w klasztorze na Jasnej Górze, biskup Antoni Długosz porównał premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego do ewangelistów.

„Dziękujemy Boża matko za ich posługę” – powiedział hierarcha.

Biskup przemawiał w trakcie modlitwy przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. W trakcie rozważania mówił o walce z pandemią koronawirusa.

 Obecnie dwaj przedstawiciele naszej władzy, wybranej przez większość Polaków, uobecniają charyzmat dwóch ewangelistów, piszących słowami i czynami ewangelię twojego syna – zaczął.

Ewangelista Mateusz premier Morawiecki pochyla się nad egzystencją naszego narodu, by żyło się lepiej. Z kolei ewangelista Łukasz, profesor Szumowski jest przedłużeniem czynów Jezusa, troszcząc się o nasze życie i zdrowie. Dziękujemy Boża matko za ich posługę – stwierdził.

Co Ci biskupi tam na tej Ciemnej Górze wdychają za kadzidełka? Żeby opowiadać takie głupoty ludziom, bronić zbrodniarzy i podtrzymywać kłamstwo na temat epidemii koronawirusa, którego nie ma w Polsce. AAAaaa bo oni z tego samego nasienia żmijowego, a w przeszłości to i samego Hitlera błogosławili! Teraz podobna sytuacja się powtarza. Nie ma co wierzyć tym chytrym wilkom.

Także ludzie widzą w obecnych czasach, że nie ma co wierzyć ani politykierom oszustom, aferzystom, ani tzw. księżom pedofiliom, bo to wszystko obcy naród z innych ziem, oni nie mają nic wspólnego z korzeniami tej ziemi, to najeźdźcy z Niemiec i z Watykanu. Ktokolwiek im uwierzy to biada mu. Kto nie reaguje już na fakty i rzeczywistość, na logikę, a posługuje się tylko wiarą bezrozumną to taka osoba traci kontakt z rzeczywistością i wtedy w strasznym niebezpieczeństwie!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *