Niemcy zasypują Polskę śmieciami! A PiS „gówno” robi! Proceder zanieczyszczania środowiska trwa!

PiS zarabia na czym się tylko da, bo w nich płynie żydowska krew. Nie zależy im na czystym środowisku Polski, robią wszystko co mogą żeby życie w Polsce obrzydło Polakom. Bo oni jak inne partie niszczą Polaków. Maraton afer za aferami trwa w najlepsze, czy PiS czy PO, wiadomo już, że to jedno ZŁO!

Czy Polacy powiedzą w końcu „dość tego”? To tak jakby Polacy pozwolili wysypać śmieci Niemców do ich własnych domów!

Import odpadów do Polski przekroczył 400 tys. ton rocznie! Najwięcej śmieci jest z Niemiec!

W 2018 i 2019 r. przywóz odpadów do Polski z zagranicy przekroczył 400 tys. ton – poinformował Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. W 2015 r. ilość ta wynosiła niewiele ponad 150 tys. ton.

To jest skandal żeby importować śmieci i je wyrzucać do ziemi. W państwie prawa za takie coś było by od razu dożywocie, albo gorzej. To przecież sabotaż, skandal zarabiać na zanieczyszczaniu środowiska! PiS znany jest nie tylko z zasypywania Polskę śmieciami z zagranicy, głównie z Niemiec, bo wojna się nadal nie skończyła, tylko zmieniła się metody walki, ale PiS znany jest również z masowego wycinania polskich lasów i instalowania rakotwórczej sieci 5G, żeby dobić Polaków!

Wracając do meritum – Polska jest wysypiskiem Europy! I PiS na to pozwala! Tak dbają o Polaków!

Najwięcej odpadów przywożonych do Polski pochodzi z Niemiec. Odsetek importu z tego kraju wzrósł z 38,64 proc. w 2017 r. do 67,81 proc. w 2019 r.

Na kolejnych miejscach pod względem ilości przywożonych do Polski odpadów są m.in. Włochy, Austria, Dania, Słowenia czy Wlk. Brytania.

W ciągu czterech lat do Polski trafiło z zagranicy aż 1,5 mln ton śmieci! I ten proceder nadal trwa!

PiS „gówno” robi z Polski, a w mass mediach PiS przechwala się swoimi sukcesami.

Tak dalej być nie może!Polacy muszą jak najprędzej informować się, co w ich kraju się tak na prawdę dzieje! W innym przypadku zapłacą za to srogo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *