II Wojna się nie skończyła Niemcy nadal niszczą Polskę!

Rząd PiS’u zamknął 12 dobrze prosperujących kopalni na Śląsku. Poniekąd jest tam groźne ognisko koronawirusa.

Tragikomedia polega na tym, że nawet rządowe media podały, że 98% górników było chorych na Covid-19 ale bezobjawowo.

Każda choroba ma swoje objawy.

Zdrowych ludzi okupanci wysłali na 3 tyg. przymusowej kwarantanny. Pod przykrywką Covid-19 okupanci mogą niszczyć wszystko i każdego na legalu, jak za czasów św. inkwizycji.

W Niemczech, oficjalna ilość zakażonych na koronawirusa jest dużo większe niż w Polsce, a tam otwierają dwie nowe elektrownie na węgiel. A nasz Rząd największą w Polsce elektrownie węglową w Bełchatowie zaczyna pomału zamykać!

Faktycznie Polska jest Niemiecką prowincją!

Należymy do Unii Europejskiej, a UE rządzą Niemcy. Czyli faktycznie cały czas jesteśmy pod okupacją Niemiecką!

I ten proces cały czas trwa i się pogłębia. Niemcy mają tu coraz mocniejszą pozycję, a Polacy coraz mniej do powiedzenia.

Okupacyjna władza przez ostatnie lata bardzo skutecznie wyniszczyła polskie sklepy, które oferowały polską żywność. Teraz mamy mnóstwo super marketów głównie niemieckich: Kaufland, Netto, Aldi, Lidl. I o dziwo w supermarketach nie ma szalejącego koronawirusa, bo ma nie być.

Testy na koronawiusa są tyle warte co wróżenie z fusów z kawy.

Tzw. „polski” Sanepid, czyli de facto niemiecka firma, przy pomocy fałszywych testów działa dla dobra Niemiec. Jesteśmy pod reżimem sanepidu, czyli Niemiec! Teraz mogą każdego zniszczyć i wmówić, że ma Covid-19 i ma albo wysoką karę, siedzenie w domu lub odsiadka w izolatorium.

Szczepionki też są niemieckie. Psychoza Covid-19 ma za zadanie zmusić ludzi do przyjęcia, przymusowych, toksycznych szczepień. Problem dla okupantów w tym, że coraz więcej Polaków wie, że szczepionki są toksyczne i niebezpieczne dla zdrowia, i że koronawirus to jeden wielki przekręt światowy.

Coraz trudniej tej władzy okupacyjnej będzie zmusić obywateli do zaszczepienia się, będą bunty!

Ich czas, czas okupantów się kończy. Zmuszanie kogokolwiek do zaszczepienia jest pogwałceniem Praw Człowieka. My mamy prawo do zgodzenia się lub nie na zabieg medyczny i tak jest w przypadku każdej operacji, trzeba wyrazić zgodę. A tu wbrew naszej woli chcą nas zmusić do sczepień i zmuszają, że jest to dla naszego dobra. W obozach koncentracyjnych, niemieckich, szczepienia też były obowiązkowe i zgodne z prawem, oczywiście z prawem okupanta.

Minister Szumowski w dużym stopniu podobny jest to Josefa Mengele, bo zajmuje się tym samym. Mengele również był lekarzem.

Anioł Śmierci Szumowski chce zaszczepić wszystkich Polaków i zabrać ich do otchłani!

Do Polski przeżuwano ok. 10 tys. dodatkowych żołnierzy USA, darmozjadów, bo Polacy będą musieli ich utrzymywać.

Mamy informację ,że policja coraz bardziej się dozbraja. Rząd PiS’u za wszelką ceną chce zatrzymać doświadczonych policjantów obiecując im wyższe wynagrodzenia. To tylko dowód na to jak bardzo obawiają się dużych zamieszek w Polsce. Policja, która bierze udział w zamieszkach dostaje premię motywacyjną.

Wszystko co tutaj zostało napisane jest związane z programem NWO – Nowy Porządek Świata!

Pierwszą falą NWO, czyli III wojny światowej jest koronawirus. Druga fala to są protesty, zamieszki, demonstracje w USA i w Europie. Za niedługo możemy spodziewać się trzeciej fali, a potem czwartej. Sztaby NWO mają bardzo kreatywne umysły w robieniu destrukcji, fałszywych flag, bo w tym się specjalizują.

W tej chwili w Polsce mamy szał kampanii prezydenckich. Politycy dwoją się i troją, to jest parada oszustów, składają obietnice bez pokrycia. Najbardziej gorąco jest w sztabie Andrzeja Dudy. PiS za wszelką cenę chce utrzymać się przy korycie żeby mieć koryto plus. Dlatego w ostatnich miesiącach bardzo intensywnie rozdają i obiecują, że będą rozdawać kasę: 500 plus, 300 plus, bon na wakacje 500 plus. Jak zwykle kiełbasa przed wyborcza! W mass mediach słyszymy o niekończących się sukcesach PiS’u a rzeczywistość jest zupełnie inna, smutna. Platforma Obywatelska to też jest niemiecka firma, jeszcze bardziej gorsza od PiS. PO pokazało co potrafi. Zresztą PiS i PO to jedno zło.

Jak przyjdzie moment, że Polacy będą u steru władzy, to tych wszystkich oszustów, ściemniaczy pociągną do odpowiedzialności i okupanci zostaną ukarani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *