Anioł Śmierci-Szumowski rozważa powrót do obostrzeń i wpisania koronawirusa do kalendarza obowiązkowych szczepień!

Znany wszystkim aferzysta, człowiek bez godności i twarzy, rycerz maltański, propagator obowiązkowych szczepień-anioł śmierci, minister Łukasz Szumowski, powiedział, że:

„Mam wrażenie, że Polacy w ogóle już zapomnieli, że mamy epidemię” 

A epidemii na grypę sezonową czemu nie ma? Skoro więcej jest zachorowań na nią i więcej ludzi umiera z powodu zwykłej grypy. Czemu nie ma epidemii cukrzycy, nowotworów, które zbierają większe żniwo od koronawirusa. Jak podało ministerstwo zdrowia od kwietnia do 19 maja w Polsce z powodu Covid-19 bez chorób niewspółistniejących zmarło tylko 200 osób.

PiS rozważa powrót do obostrzeń!

-„My nie kończymy epidemii, żeby była jasność. Nadal mamy epidemię i nadal będziemy mieli zachorowania – Szumowski

Tu Szumowski chwali się jak bardzo radykalni są na tle Europy w walce przeciwko ludziom pracy. Na prawdę trzeba im przyznać, że są nr 1 w Europie pod względem niszczenia gospodarki!

-„Głównie duże zakłady pracy się pojawiają. Mieliśmy fabrykę mebli, mieliśmy fabrykę mrożonek, cały czas mamy kopalnie i potrzebne były po prostu bardzo radykalne działania. (…) Gdybyśmy nie wymazywali wszystkich górników, to mielibyśmy ewidentnie spadki. Nikt tego w Europie nie robi. Tutaj zadziałaliśmy bardzo prewencyjnie

Jakby w Polsce była naprawdę epidemia, to żaden rozsądny rządzący nie pozwolił by na wybory prezydenckie i przeniósł by je na kolejny rok, bo jak widzimy jak wielki tłum ludzi przychodzi na wiece kandydatów na prezydenta w czasie kampanii to było by to karalne i niedopuszczalne w czasie epidemii.

-„Do obostrzeń zawsze można wrócić i tutaj na pewno takie scenariusze również rozważamy” – Szumowski

Minister niszczenia zdrowia odniósł się do pytań o to, czy, gdy zostanie wynaleziona, szczepionka na COVID-19 będzie obowiązkowa w Polsce. 

-„Jeśli będzie bezpieczna, powinniśmy rozważyć wpisanie jej do kalendarza szczepień” – mówił Szumowski.

Taki profesor, lekarz a nie powie, że każda szczepionka jest niebezpieczna i niesie za sobą powikłania zdrowotne a nawet śmierć. Poczytajcie sobie ulotki na szczepionkach!

Anioł Śmierci Łukasz Szumowski przekonuje, że nie ma co się bać śmiercionośnych szczepionek

„-Rozumie strach przed szczepionkami, bo wśród społeczeństwa występuje on tak długo, jak długo istnieją szczepionki. Przekonywał jednak, że nie ma czego się bać.”

– „Tak jak szczepimy się na różne inne choroby, który wyeliminowaliśmy z naszego życia. Trudno powiedzieć, że szczepionki negatywnie działają” – mówił.

„Trudno powiedzieć, że szczepionki negatywnie działają” – trudno, bo ministerstwo zdrowia nie prowadzi nawet statystyk, rjestru powikłań poszczepiennych, traktuje niepożądane odczyny poszczepienne jakby ich wg nie było! A prawda jest taka, że szczepienia powodują wiele chorób a nawet zgonów! Ale o tym politykier minister śmierci już nie powie. A jak jakiś lekarz głośno o tym mówi, jak np. dr Hubert Czerniak, to się go odsuwa od pracy!

Okupanci PiS zamknęli 12 dobrze prosperujących kopalni i sprowadzają węgiel z zagranicy np. z Kolumbii. Aż 98% górników ma bezobjawowego koronewirusa, czyli są zdrowi. Nie ma choroby, przy której nie ma objawów , choroba polega na objawach!

Ten cały teatr z koronawirusem, fałszywa flaga, to jakiś rodzaj św. inkwizycji do niszczenia ludzkiego życia. Ten rząd, to są dywersanci i sabotażyści, a przed wyborami chcą kupić głosy wyborców zęby pasożytować przez kolejne 5 lat . PiS pożycza pieniądze i nie troszczy się co będzie za rok, czy za 5 lat! Wszystkie te 500 plus, to jest kampania pisowska żeby przy korycie się utrzymać.

Coraz więcej Polaków wie, że z tym Covid-19, to ściema, że to jakiś jeden wielki przekręt. Policjanci dostają coraz więcej  pieniędzy i coraz lepsze doposażenie. Rząd PiS szykuje się na wielkie zamieszki, bo Polacy wiedzą, że są coraz bardziej okłamywani!

Tych wszystkich co nagłaśniają koronawirusa trzeba zamknąć w izolatoriach, całą partię PiS, bo są szkodliwi społecznie.

Koroanwius to największa fałszywa flaga ostaniach stuleci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *