Dzienne archiwum: 11 czerwca, 2020

Niemcy zasypują Polskę śmieciami! A PiS „gówno” robi! Proceder zanieczyszczania środowiska trwa!

PiS zarabia na czym się tylko da, bo w nich płynie żydowska krew. Nie zależy im na czystym środowisku Polski, robią wszystko co mogą żeby życie w Polsce obrzydło Polakom. Bo oni jak inne partie niszczą Polaków. Maraton afer za aferami trwa w najlepsze, czy PiS czy PO, wiadomo już, że to jedno ZŁO!

Czy Polacy powiedzą w końcu „dość tego”? To tak jakby Polacy pozwolili wysypać śmieci Niemców do ich własnych domów!

Import odpadów do Polski przekroczył 400 tys. ton rocznie! Najwięcej śmieci jest z Niemiec!

W 2018 i 2019 r. przywóz odpadów do Polski z zagranicy przekroczył 400 tys. ton – poinformował Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. W 2015 r. ilość ta wynosiła niewiele ponad 150 tys. ton.

To jest skandal żeby importować śmieci i je wyrzucać do ziemi. W państwie prawa za takie coś było by od razu dożywocie, albo gorzej. To przecież sabotaż, skandal zarabiać na zanieczyszczaniu środowiska! PiS znany jest nie tylko z zasypywania Polskę śmieciami z zagranicy, głównie z Niemiec, bo wojna się nadal nie skończyła, tylko zmieniła się metody walki, ale PiS znany jest również z masowego wycinania polskich lasów i instalowania rakotwórczej sieci 5G, żeby dobić Polaków!

Wracając do meritum – Polska jest wysypiskiem Europy! I PiS na to pozwala! Tak dbają o Polaków!

Najwięcej odpadów przywożonych do Polski pochodzi z Niemiec. Odsetek importu z tego kraju wzrósł z 38,64 proc. w 2017 r. do 67,81 proc. w 2019 r.

Na kolejnych miejscach pod względem ilości przywożonych do Polski odpadów są m.in. Włochy, Austria, Dania, Słowenia czy Wlk. Brytania.

W ciągu czterech lat do Polski trafiło z zagranicy aż 1,5 mln ton śmieci! I ten proceder nadal trwa!

PiS „gówno” robi z Polski, a w mass mediach PiS przechwala się swoimi sukcesami.

Tak dalej być nie może!Polacy muszą jak najprędzej informować się, co w ich kraju się tak na prawdę dzieje! W innym przypadku zapłacą za to srogo!

Jasna Strona Mocy Król Sanjaya POWRÓCIŁ!

Dnia 11.06.2020 r. na oficjalnej stronie www.jasnastronamocy.info można przeczytać, że Król Lehji Sanjaya powrócił i odmraża działalność Jasnej Strony Mocy na internecie!

To wielka radość dla fanów Sanjayi, a smutek dla Ciemnych Sił.

Jasna Strona Mocy, Król Lehji Sanjaya, zajmuje się od wielu lat przekazywaniem wiedzy praktycznej na temat Praw Życia, komentuje aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Jest twórcą ponad 1000 filmów! Król Lehji ma 62 lata, jest propagatorem zdrowego stylu życia, ogrodnikiem, ultramaratończykiem (przebiegł trasę 240 km po górach). Jest również kompozytorem muzycznym, stworzył ponad 700 melodii.

Sanjaya jest dla wielu jest Nauczycielem, który podpowiada „jak godnie żyć” w obecnych czasach, w czasach ucisku przez Ciemne Siły, okupantów Syjonistów, światowej masonerii.

www.jasnastronamocy.info

George Floyd, narkoman i przestępca został pochowany w złotej trumnie!

George Floyd, którego śmierć spowodowała trwającą od kilku dni falę protestów w USA i w Europie, był, narkomanem i przestępcą-recydywistą, który przyłożył załadowaną broń do brzucha ciężarnej kobiety podczas napadu rabunkowego na jej mieszkanie.

George został pochowany w złotej trumnie.

-„Orszak żałobny, jaki mu zorganizowali celebryci, przypominał kondukt pogrzebowy ku czci bohaterskich strażaków. Nad ołtarzem wisiało zdjęcie pana Floyda ze złożonymi rękami jak do modlitwy. Tym oto sposobem dopełnił się proces kanonizacji menela: z typa, którego normalnie omijalibyście na ulicy szerokim łukiem, media zrobiły ikonę świętości i symbol walki o sprawiedliwość rasową.” – komentuje Internauta

Gorge Floyd – zapoczątkował kolejną falę, drugą falę zaraz po fali fałszywej flagi pandemii koronawirusa. Teraz czas na światowe protesty, na tle koloru skóry. Rządzący wiedzą, że żeby rządzić muszą dzielić społeczeństwo i wywoływać kryzysy, protesty, fałszywe flagi. Telewizja, mass media, są bronią masowego rażenia w rękach syjonistów. Telewizja to skuteczne narzędzie do okłamywania i dezinformowania ludzi!

Wszystkich czterech policjantów oskarżono o morderstwo drugiego stopnia

Z rekonstrukcji nagrań, jasno wynika, że będący pod wpływem narkotyków, kompletnie odurzony pan Floyd siedział za kółkiem, gdy przyjechała policja. W kieszeni od spodni miał narkotyki. Można tylko snuć domysły, co by się stało, gdyby w takim stanie wyjechał na miasto.

Wiemy również, że nie chciał wysiąść z samochodu. Potem, gdy został już z niego wyciągnięty, nie chciał wejść do radiowozu. Przez kilka minut dwóch gliniarzy musiało się z nim siłować. Kiedy w końcu udało im się go wepchnąć do środka, ten zaczął się rzucać i wierzgać. Doszło do szamotaniny. Policjanci wytargali go na zewnątrz po drugiej stronie wozu i sprowadzili do parteru. Funkcjonariusz Derek Chauvin przyblokował mu kark kolanem (procedura stosowana w Minneapolis od lat, całkowicie legalna, określana jako non-lethal w przypadkach, gdy podejrzany stawia aktywny opór podczas aresztowania). Resztę znacie.

Biali ludzie teraz w USA są atakowani przez czarnoskórych. Zapewne o to chodziło władzy.

Światowe elity lubią się pochwalić w jakimś fimie, czy kreskówce. Tak samo jak w WTC przed wiele lat przed tą akcją chwalili się w bajkach.

Śmierć Floyda jest to kolejna prowokacja służb specjalnych żeby doprowadzić do wojny domowej w USA. Plany są już od bardzo dawna obozy FEMA – współczesne obozy koncentracyjne, które czekają na tysiące więźniów i ciągle są psute. Elity światowe potrzebują wielkiego, światowego kryzysu bo mają w tym interes. Ostatnio dosyć intensywnie podpalają świat.