Dzienne archiwum: 10 czerwca, 2020

II Wojna się nie skończyła Niemcy nadal niszczą Polskę!

Rząd PiS’u zamknął 12 dobrze prosperujących kopalni na Śląsku. Poniekąd jest tam groźne ognisko koronawirusa.

Tragikomedia polega na tym, że nawet rządowe media podały, że 98% górników było chorych na Covid-19 ale bezobjawowo.

Każda choroba ma swoje objawy.

Zdrowych ludzi okupanci wysłali na 3 tyg. przymusowej kwarantanny. Pod przykrywką Covid-19 okupanci mogą niszczyć wszystko i każdego na legalu, jak za czasów św. inkwizycji.

W Niemczech, oficjalna ilość zakażonych na koronawirusa jest dużo większe niż w Polsce, a tam otwierają dwie nowe elektrownie na węgiel. A nasz Rząd największą w Polsce elektrownie węglową w Bełchatowie zaczyna pomału zamykać!

Faktycznie Polska jest Niemiecką prowincją!

Należymy do Unii Europejskiej, a UE rządzą Niemcy. Czyli faktycznie cały czas jesteśmy pod okupacją Niemiecką!

I ten proces cały czas trwa i się pogłębia. Niemcy mają tu coraz mocniejszą pozycję, a Polacy coraz mniej do powiedzenia.

Okupacyjna władza przez ostatnie lata bardzo skutecznie wyniszczyła polskie sklepy, które oferowały polską żywność. Teraz mamy mnóstwo super marketów głównie niemieckich: Kaufland, Netto, Aldi, Lidl. I o dziwo w supermarketach nie ma szalejącego koronawirusa, bo ma nie być.

Testy na koronawiusa są tyle warte co wróżenie z fusów z kawy.

Tzw. „polski” Sanepid, czyli de facto niemiecka firma, przy pomocy fałszywych testów działa dla dobra Niemiec. Jesteśmy pod reżimem sanepidu, czyli Niemiec! Teraz mogą każdego zniszczyć i wmówić, że ma Covid-19 i ma albo wysoką karę, siedzenie w domu lub odsiadka w izolatorium.

Szczepionki też są niemieckie. Psychoza Covid-19 ma za zadanie zmusić ludzi do przyjęcia, przymusowych, toksycznych szczepień. Problem dla okupantów w tym, że coraz więcej Polaków wie, że szczepionki są toksyczne i niebezpieczne dla zdrowia, i że koronawirus to jeden wielki przekręt światowy.

Coraz trudniej tej władzy okupacyjnej będzie zmusić obywateli do zaszczepienia się, będą bunty!

Ich czas, czas okupantów się kończy. Zmuszanie kogokolwiek do zaszczepienia jest pogwałceniem Praw Człowieka. My mamy prawo do zgodzenia się lub nie na zabieg medyczny i tak jest w przypadku każdej operacji, trzeba wyrazić zgodę. A tu wbrew naszej woli chcą nas zmusić do sczepień i zmuszają, że jest to dla naszego dobra. W obozach koncentracyjnych, niemieckich, szczepienia też były obowiązkowe i zgodne z prawem, oczywiście z prawem okupanta.

Minister Szumowski w dużym stopniu podobny jest to Josefa Mengele, bo zajmuje się tym samym. Mengele również był lekarzem.

Anioł Śmierci Szumowski chce zaszczepić wszystkich Polaków i zabrać ich do otchłani!

Do Polski przeżuwano ok. 10 tys. dodatkowych żołnierzy USA, darmozjadów, bo Polacy będą musieli ich utrzymywać.

Mamy informację ,że policja coraz bardziej się dozbraja. Rząd PiS’u za wszelką ceną chce zatrzymać doświadczonych policjantów obiecując im wyższe wynagrodzenia. To tylko dowód na to jak bardzo obawiają się dużych zamieszek w Polsce. Policja, która bierze udział w zamieszkach dostaje premię motywacyjną.

Wszystko co tutaj zostało napisane jest związane z programem NWO – Nowy Porządek Świata!

Pierwszą falą NWO, czyli III wojny światowej jest koronawirus. Druga fala to są protesty, zamieszki, demonstracje w USA i w Europie. Za niedługo możemy spodziewać się trzeciej fali, a potem czwartej. Sztaby NWO mają bardzo kreatywne umysły w robieniu destrukcji, fałszywych flag, bo w tym się specjalizują.

W tej chwili w Polsce mamy szał kampanii prezydenckich. Politycy dwoją się i troją, to jest parada oszustów, składają obietnice bez pokrycia. Najbardziej gorąco jest w sztabie Andrzeja Dudy. PiS za wszelką cenę chce utrzymać się przy korycie żeby mieć koryto plus. Dlatego w ostatnich miesiącach bardzo intensywnie rozdają i obiecują, że będą rozdawać kasę: 500 plus, 300 plus, bon na wakacje 500 plus. Jak zwykle kiełbasa przed wyborcza! W mass mediach słyszymy o niekończących się sukcesach PiS’u a rzeczywistość jest zupełnie inna, smutna. Platforma Obywatelska to też jest niemiecka firma, jeszcze bardziej gorsza od PiS. PO pokazało co potrafi. Zresztą PiS i PO to jedno zło.

Jak przyjdzie moment, że Polacy będą u steru władzy, to tych wszystkich oszustów, ściemniaczy pociągną do odpowiedzialności i okupanci zostaną ukarani.

Anioł Śmierci-Szumowski rozważa powrót do obostrzeń i wpisania koronawirusa do kalendarza obowiązkowych szczepień!

Znany wszystkim aferzysta, człowiek bez godności i twarzy, rycerz maltański, propagator obowiązkowych szczepień-anioł śmierci, minister Łukasz Szumowski, powiedział, że:

„Mam wrażenie, że Polacy w ogóle już zapomnieli, że mamy epidemię” 

A epidemii na grypę sezonową czemu nie ma? Skoro więcej jest zachorowań na nią i więcej ludzi umiera z powodu zwykłej grypy. Czemu nie ma epidemii cukrzycy, nowotworów, które zbierają większe żniwo od koronawirusa. Jak podało ministerstwo zdrowia od kwietnia do 19 maja w Polsce z powodu Covid-19 bez chorób niewspółistniejących zmarło tylko 200 osób.

PiS rozważa powrót do obostrzeń!

-„My nie kończymy epidemii, żeby była jasność. Nadal mamy epidemię i nadal będziemy mieli zachorowania – Szumowski

Tu Szumowski chwali się jak bardzo radykalni są na tle Europy w walce przeciwko ludziom pracy. Na prawdę trzeba im przyznać, że są nr 1 w Europie pod względem niszczenia gospodarki!

-„Głównie duże zakłady pracy się pojawiają. Mieliśmy fabrykę mebli, mieliśmy fabrykę mrożonek, cały czas mamy kopalnie i potrzebne były po prostu bardzo radykalne działania. (…) Gdybyśmy nie wymazywali wszystkich górników, to mielibyśmy ewidentnie spadki. Nikt tego w Europie nie robi. Tutaj zadziałaliśmy bardzo prewencyjnie

Jakby w Polsce była naprawdę epidemia, to żaden rozsądny rządzący nie pozwolił by na wybory prezydenckie i przeniósł by je na kolejny rok, bo jak widzimy jak wielki tłum ludzi przychodzi na wiece kandydatów na prezydenta w czasie kampanii to było by to karalne i niedopuszczalne w czasie epidemii.

-„Do obostrzeń zawsze można wrócić i tutaj na pewno takie scenariusze również rozważamy” – Szumowski

Minister niszczenia zdrowia odniósł się do pytań o to, czy, gdy zostanie wynaleziona, szczepionka na COVID-19 będzie obowiązkowa w Polsce. 

-„Jeśli będzie bezpieczna, powinniśmy rozważyć wpisanie jej do kalendarza szczepień” – mówił Szumowski.

Taki profesor, lekarz a nie powie, że każda szczepionka jest niebezpieczna i niesie za sobą powikłania zdrowotne a nawet śmierć. Poczytajcie sobie ulotki na szczepionkach!

Anioł Śmierci Łukasz Szumowski przekonuje, że nie ma co się bać śmiercionośnych szczepionek

„-Rozumie strach przed szczepionkami, bo wśród społeczeństwa występuje on tak długo, jak długo istnieją szczepionki. Przekonywał jednak, że nie ma czego się bać.”

– „Tak jak szczepimy się na różne inne choroby, który wyeliminowaliśmy z naszego życia. Trudno powiedzieć, że szczepionki negatywnie działają” – mówił.

„Trudno powiedzieć, że szczepionki negatywnie działają” – trudno, bo ministerstwo zdrowia nie prowadzi nawet statystyk, rjestru powikłań poszczepiennych, traktuje niepożądane odczyny poszczepienne jakby ich wg nie było! A prawda jest taka, że szczepienia powodują wiele chorób a nawet zgonów! Ale o tym politykier minister śmierci już nie powie. A jak jakiś lekarz głośno o tym mówi, jak np. dr Hubert Czerniak, to się go odsuwa od pracy!

Okupanci PiS zamknęli 12 dobrze prosperujących kopalni i sprowadzają węgiel z zagranicy np. z Kolumbii. Aż 98% górników ma bezobjawowego koronewirusa, czyli są zdrowi. Nie ma choroby, przy której nie ma objawów , choroba polega na objawach!

Ten cały teatr z koronawirusem, fałszywa flaga, to jakiś rodzaj św. inkwizycji do niszczenia ludzkiego życia. Ten rząd, to są dywersanci i sabotażyści, a przed wyborami chcą kupić głosy wyborców zęby pasożytować przez kolejne 5 lat . PiS pożycza pieniądze i nie troszczy się co będzie za rok, czy za 5 lat! Wszystkie te 500 plus, to jest kampania pisowska żeby przy korycie się utrzymać.

Coraz więcej Polaków wie, że z tym Covid-19, to ściema, że to jakiś jeden wielki przekręt. Policjanci dostają coraz więcej  pieniędzy i coraz lepsze doposażenie. Rząd PiS szykuje się na wielkie zamieszki, bo Polacy wiedzą, że są coraz bardziej okłamywani!

Tych wszystkich co nagłaśniają koronawirusa trzeba zamknąć w izolatoriach, całą partię PiS, bo są szkodliwi społecznie.

Koroanwius to największa fałszywa flaga ostaniach stuleci!