Dzienne archiwum: 9 czerwca, 2020

Policja się dozbraja, a Morawiecki mówi o Nowym Porządku Świata PiS=NWO

Szykuje się w Polsce niezła jazda! Będą takie protesty, jakie w Polsce jeszcze nie było! A to za sprawą tego, że PiS „eksmituje” Polaków z ich ziem. Oni raz, że wyganiają Polaków z zagranicę w celach zarobkowych, dwa, że PiS chce wprowadzić obowiązkowe szczepienia na koronawirusa, który de facto nie jest jakimś groźnym wirusem, jest mniej groźny od zwykłej grypy sezonowej, która zbiera większe w Polsce żniwa niż koronawirus, na którego jest taka nagonka i dzięki czemu PiS wprowadza reżim, odbiera Polakom pracę, środki utrzymania, zamyka firmy, kopalnie, niszczy stocznie, daje socjal ale pożyczone, świeżo wydrukowane pieniądze się w końcu skończą i wtedy się zacznie! Na razie ugłaskali górników tym, że przez 3 tyg. pisowski rząd będzie płacić im 100% wynagrodzenia, ale co będzie później? Lepiej być nie może, bo rządzą nami ludzie, którzy niszczą Polską gospodarkę, działają wbrew prawu i są ponad prawem!

Komenda Głowna Policji, na te zamieszki już się szykuje i to szybko, bo wszystko ma się wydarzyć jeszcze w tym roku, nastanie głęboki kryzys! Policja pilnie dozbraja oddziały prewencji. Chodzi o sprzęt wykorzystywany w trakcie demonstracji!

Jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada, na zakupy różnego rodzaju sprzętu – przede wszystkim wykorzystywanego do interwencji w czasie demonstracji – KGP zamierza wydać 30 milionów złotych, a realizację zamówień zaplanowano głównie na pierwszą połowę tego roku.

Na pierwszą połowę tego roku? Już jest pierwsza połowa tego roku 🙂

Do oddziałów prewencji trafić mają specjalne samochody z armatkami wodnymi: na ten zakup przeznaczonych ma być ponad 16,5 miliona złotych. Ręczne i plecakowe miotacze pieprzu, zapasy mieszanki pieprzowej i granatniki jednostrzałowe kosztować mają prawie 2 miliony złotych. Ponadto Komenda Główna wyposaży funkcjonariuszy w nowe kaski za 5 milionów, maski przeciwgazowe do hełmów za 2,5 miliona oraz tarcze ochronne za 1,7 miliona złotych. Dodatkowo kupione mają być zagłuszarki fal radiowych.

PiS szykuje się na wojnę z obywatelami!

Policja uspokaja i mówi:

„To nic nadzwyczajnego, realizujemy plan modernizacyjny i wymiany sprzętu jeszcze z 2017 roku” – odpowiedział na pytanie naszego dziennikarza rzecznik policji.

W Polsce trudno jest wywołać protesty, bo nie ma uchodźców tak jak na zachodzie, bo nie ma czarnoskórych tak jak w USA, których łatwo jest podpuścić, którzy zamiast pokojowo protestować plądrują sklepy i atakują policjantów. Ale władza PiS cały czas idzie w kierunku fal protestów, zamieszek i rozwściecza Polaków, jakimiś głupkowatymi prawami, do których sami mocodawcy się nie stosują, nowymi podatkami, niszczy kopalnie, gospodarkę, i będą wprowadzać Nowy Porządek Świata, czyli 5G, obowiązkowe szczepienia i czipy!

Dla większości Polaków , tematy jak: 5G, czipowanie, toksyczne szczepienia, nowy porządek świata, był i dla niektórych nadal jest tematem teorii spiskowych. Ale co powiedzą Ci co tak śmieją się z teorii spiskowych, że sam premier Mateusz Morawiecki w sejmie używa haseł masonerskich, światowej satanistycznej elity – NOWY PORZĄDEK ŚWIATA. Bo to jeden z nich, politycy PiS, pracują dla Izraela.

Podsumowując, trwa wielka mobilizacja: policji, wojsk amerykańskich i różnych służb do fal zamieszek w Polsce, bo Polacy nie będą chcieli żyć w Nowym Porządku Świata, w Polsce: bez praw, bez sprawiedliwości, zaczipowani, z elektronicznymi pieniędzmi, zaszczepieni na koronawirusa, bez zdrowia i perspektyw. Zresztą rząd PiS się sypie, co raz więcej traci do nich zaufanie, widzi, że to oszuści i przekręty i, że nie reprezentują interesu Polaków, tylko interesy światowych elit, korporacji.

Bo Polska, czyli Polin, to ziemia obiecana,wykupiona przez tzw. naród wybrany, czyli Izrael. -„Polska to miejsce przyjazne narodowi żydowskimi, „tu spoczniesz” – mówił Duda Juda.

Protesty w USA i w Europie Sklepy na Manhattanie pozabijane dechami! W mass mediach o tym nie mówią! NWO [WIDEO]

To druga fala NWO, czyli Nowego Porządku Świata, jaka przetacza się przez nasz Świat – PROTESTY MIĘDZYNARODOWE. Pierwszą falą był Covid-19, teraz czas na drugą. A jakie będą kolejne niszczycielskie fale? Sporo może wyjaśnić ten kalendarz:

Na tym nagraniu amatorskim widzimy, jak witryny sklepów na słynnym Manhattanie są obite deskami. Takich widok nie widziano tam od słynnej fałszywej flagi z 11 września/WTC.

W największych miastach USA ludzie wychodzą na ulicę by protestować. To już nie są zwykłe protesty, to jest powódź protestów!

Takich protestów jeszcze świat nie widział. Wojsko na ulicach, godzina policyjna.

Szacuje się, że ok. 20 000 ludzi wyszło na ulice Hollywood w ramach masowego ruchu #BlackLivesMatter

Zamieszki z USA przeszły na Europę.

W niedzielę (7.06.2020) wybuchły zamieszki w Brukseli. W manifestacji wzięło udział co najmniej 10 tys. osób. Wszystko działo się według tego samego schematu. Najpierw „pokojowa” manifestacja, a potem plądrowanie sklepów i ataki na policję. Miały też miejsce próby podpaleń.

Manifestanci nieśli transparenty z hasłami „Milczenie to współudział”, „Wielka Brytania nie jest niewinna”, „Mówimy dość”, „Prawdziwa pandemia to rasizm”. Wznoszono hasła: „Black lives matter” i „I can’t breathe” („Nie mogę oddychać”). W Londynie usiłowali dotrzeć pod siedzibę rządu na Downing Street. Rozjuszony tłum zaatakował policjantów na koniach. W sieci pojawiło się też nagranie, na którym oddział policji ucieka przed manifestantami obrzucającymi ich butelkami.

Od 5 czerwca tłumy manifestują na ulicach miast w Wielkiej Brytanii, chociaż nadal obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 6 osób. W Londynie manifestowało ok. 20 tys. osób. Protesty zorganizowano też m.in. w Manchesterze, Leicester, Sheffield, Newcastle, Swansea, Glasgow, Edynburgu, Derry i Cardiff.

Pomnik w Wielkiej Brytami, Edwarda Colston, który przetransportował ponad 100 000 zniewolonych Afrykanów. Protestujący nazywali go, że „był handlarzem niewolników i mordercą”. Rozwalili jego posąg i wrzucili do wody!

I tak o to wyłania nam się ze starego porządku świata – Nowy Porządek Świata. Nowe prawa, nowa rzeczywistość, stary świat jest burzony, po przez fałszywe flagi Covid-19, poprzez masowe protesty, które są nakręcane przez media i różne światowe organizacje np. Sorosa. Jeśli są jeszcze ludzie, którzy myślą, że wszystko wróci do starego ładu, to niech szybko porzucą te marzenia i szykują środki i zapasy do przetrwania w Nowym Porządku Świata.