Dzienne archiwum: 8 czerwca, 2020

10 tys. dodatkowych wojsk USA jadą z odsieczą do Kaczyńskiego, ratować Polin!

Dodatkowe wojska amerykańskie jadą pomóc Kaczyńskiemu! Bo sypie im się Polin, a oni za wszelką cenę muszą kontrolować te bogate ziemie. Dlatego ustawa 1066 o „wzajemnej pomocy” wojsk z zagranicznych, na wypadek jakby Polaczki zaczęli by się na masową skalę buntować. Do tego jeszcze dochodzą nowe nabory do policji i zakup dużo nowego sprzętu dla policjantów, plus dodatkowe premie. PiS wprowadza w Polsce swoją dyktaturę pod przykrywką demokracji, niszczą górnictwo, przemysł, i ściemniają z epidemią koronawirusa.

Prezydent USA Donald Trump polecił Pentagonowi wycofać z Niemiec 9,5 tys. amerykańskich żołnierzy – poinformował w piątek dziennik „Wall Street Journal”. „Część wycofywanych z Niemiec wojsk USA zostanie skierowana do Polski” – podaje Reuters.

Oczywiście, jak Polacy dowiedzą się, że są zarządzani przez przedstawicieli rządu izraelskiego, że PiS to partia Izraelska, to może zrobić się gorąco ale oni już się przygotowują na bunty społeczne i na swoje fałszywe flagi, jak np. epidemia koronawirusa. Rząd PiS Polaków ma gdzieś, z Polski zrobili sobie Polin, czyli miejsce przyjazne dla narodu żydowskiego.

Dawniej ściągali do Polski Krzyżaków, teraz rząd PiS ściągnął bez zgody narodu (bez referendum) najemników, żołnierzy amerykańskich. PiS robi z Polską co im się podoba, jakby to był ich kraj, a oni reprezentują interesy zagranicznych mocodawców!

Mor a wiec ki – przedstawiciel światowego rządu, głoszący Nowy Porządek Świata, zadowolony.

-„Mam nadzieję, że część żołnierzy amerykańskich, wycofywanych z Niemiec, trafi do Polski, będzie to wzmocnienie wschodniej flanki NATO, trwają rozmowy, rezultat zostanie podany do publicznej wiadomości za jakiś czas” – przekazał w sobotę premier Mateusz Morawiecki.”

-„Ale liczymy na to, że ten kontyngent w Polsce będzie cały czas rósł” – dodał.

Tu widać, po wypowiedziach Morawieckiego, jak bardzo PiS boi się gniewu Polaków. Oczywiście za całą imprezę, za wsparcie najemników z USA zapłacą Polacy. Także czeka nas jeszcze większy kryzys i więcej nowych podatków.

Rosja nie jest zagrożeniem dla Polski, bo Rosją zarządza ta sama ekipa z Izraela co Polska. Oni po prostu boją się świadomych ludzi, którzy widzą ich politykę niszczenia życia. PiS prowadzi wojnę przeciwko ludziom!

Oni po prostu chcą wygonić z tych ziem rodowitych ich mieszkańców.

PiS popiera pedofilię! Zmiana przepisów BRAK KARY! Pedofile wyjdą na wolność!

PiS nie działa dla dobra Polaków!

Sejm złagodził właśnie przepisy dot. pedofilii. Zagraniczna partia PiS, która jest na garnuszku oj. Rydzyka, wprowadziła nowe przepisy związane z pedofilią. Pewnie głównie zrobiła to dla księży, którzy w Polsce są nr 1 jeśli chodzi o stosunki płciowe z nieletnimi.

Chodzi o brak kary za „doprowadzenie małoletniego do lat 15 do obcowania płciowego”

Na tym nie koniec, bo przepisy ograniczą też możliwość izolowania skazanych za pedofilię już po odbyciu kary. ” – pisze onet.pl

Na mocy obowiązującego jeszcze art. 200 par. 1 kodeksu karnego za przestępstwo uznaje się zarówno obcowanie płciowe z małoletnim poniżej 15 roku życia, jak dopuszczenie się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej oraz doprowadzenie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania.

W uchwalonym 16 maja przez Sejm nowym kodeksie karnym ów art. 200 kk rozbito na cztery oddzielne paragrafy. Wskutek tego zabiegu, w myśl nowego par. 3 z art. 200, za przestępstwo uznane zostaną „inne czynności seksualne” z małoletnim poniżej 15 lat, jednak przestępstwem nie będzie już „doprowadzenie małoletniego poniżej 15 lat do obcowania płciowego”. Wcześniej oba czyny były karalne i ujęte łącznie w par. 1 z art. 200 kk.

Tym samym dzięki PiS’owi dojdzie do znacznego złagodzenia kar dla osób dopuszczających się czynów pedofilskich. Wszystko dlatego, że wspomniany par. 3 mówi wyłącznie o „innej czynności seksualnej”. To zaś oznacza, że nie będzie już czynem zabronionym „doprowadzenie małoletniego do obcowania płciowego”. Ten zapis po prostu „wypadł” z nowego kodeksu.

Prawnicy oburzeni!

Najgorsze jest to, jak dalece „rozbiegły się” deklaracje polityków partii rządzącej z realnie przyjętym prawem. – Słyszeliśmy, że chcą walczyć z czynami pedofilskimi, a jedyną zmianą, jaka wchodzi w życie, jest właśnie ta, że usuwa się karalność doprowadzenia małoletniego do obcowania płciowego – zaznacza prawnik, dr Małecki

– To pokazuje skalę niekompetencji ministerstwa, bo „takie coś” nie powinno być wniesione nawet jako szkic projektu, a co dopiero jako ustawa uchwalona przez Sejm. Przecież to się w głowie nie mieści – mówi dr Małecki. – Aż strach pomyśleć, co jeszcze w tym nowym kodeksie karnym znajdziemy – kwituje.

– To pokazuje skalę niekompetencji ministerstwa, bo „takie coś” nie powinno być wniesione nawet jako szkic projektu, a co dopiero jako ustawa uchwalona przez Sejm. Przecież to się w głowie nie mieści – mówi dr Małecki. – Aż strach pomyśleć, co jeszcze w tym nowym kodeksie karnym znajdziemy – kwituje.

„Doprowadzenie małoletniego do obcowania płciowego” – nie będzie już stanowiło czynu zabronionego, a sprawcy sądzeni do tej pory za to przestępstwo, nie będą za nie karnie odpowiadali. Uważają, że „z uwagi na dekryminalizację doprowadzenia małoletniego do obcowania płciowego, po wejściu w życie ustawy wszystkie skazania za ten typ ulegną zatarciu z mocy prawa, a sprawcy odbywający karę pozbawienia wolności opuszczą zakłady karne”.

W Polsce następuje powolny, bardzo duży kryzys. Dlatego PiS ściąga posiłki 10 tys. dodatkowych żołnierzy amerykańskich. Działająca dla zagranicznych wpływów partia udająca Polaków – PiS boi się buntu społecznego, protestów.

 W jakim to świecie przyszło nam żyć. Jak się nas okrada, niszczy w biały dzień, a Polacy się tylko temu przyglądają, a na dodatek oklaskują.

PiS, Szumowski pod przykrywą Covid-19 zamyka kopalnie na Śląsku! Strata ok. 14 mld zł!

To niszczenie polskiego górnictwa przez kolejne rządy – imporcie węgla z zagranicy i zamykaniu dochodowych kopalń!

Wg propagandy antyrządu polskiego, na Śląsku odnotowano aż 9639 przypadków zakażeń. Rząd wstrzymuje wydobycie w kopalniach.

– Spodziewamy się 100-200 wyników na dobę. W innych województwach sytuację mamy opanowaną – mówił Łukasz Szumowski.

– Omówiliśmy bieżącą sytuację w kopalniach oraz przedstawiliśmy kolejne działania jakie chcemy podjąć. Od jutra prace na terenie łącznie 12 kopalń zostaną wstrzymane. Górnicy otrzymają 100 proc. wynagrodzenia za okres postojowy – powiedział na konferencji prasowej Jacek Sasin.

Może górnicy i dostaną 100% wynagrodzenia, bo inaczej by strajkowali, rząd ich woli przekupić i zlikwidować wydobycie węgla. Tak właśnie działa okupacja, pod przykrywką niegroźnego wirusa, który działa bezobjawowo, który jest mniej szkodliwy od grypy sezonowej, okupanci, dywersanci niszczą polskie kopalnie, zamykają firmy. Polska jako jedyny kraj na świecie gdzie zamyka się kopalnie z powodu koronawiusa.

Koronawirus, to skuteczna metoda niszczenia gospodarki! Choroba polega na tym, że są objawy, a choroba bezobjawowa to żadna choroba!

– Górnicy przechodzą chorobę łagodnie. Cały czas mamy wolne łóżka w szpitalach, a także dostępne respiratory – mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Podkreślił, że wykonano u górników 50 tys. testów, stąd taka ilość wykrytych zakażeń.

Testy na koronawirusa jest tak samo skuteczne jak wróżenie z fus kawy!

Od 30 lat trwa restrukturyzacja górnictwa. Ponad 30 mld zł kosztowały dotychczasowe programy poświęcone temu celowi, z których, jak mówi, żaden nie wyszedł. Wskazuje na zmniejszenie mocy produkcyjnej.

Były dyrektor kopalni Czeczot zauważa, że koronawirus zaatakował najbardziej dochodową kopalnię. Twierdzi, że każdy rząd dąży do upadku górnictwa. Podkreśla, że miliardy strat są spowodowane likwidacją dochodowych kopalń i niekupowaniem polskiego węgla.

PiS wprowadza Nowy Porządek Świata na terenach Polski. Oni od samego początku mieli taki plan, żeby wykorzystać Covid-19 do likwidacji i przejęcia wszystkiego co jeszcze polskie. Na tym polega wprowadzanie inteligentnej dywersji, to są dywersanci, samoistności. Kopalnie w Polsce się zamyka, bo w Niemczech otwierają nowe.