Dzienne archiwum: 7 czerwca, 2020

Czy Prezydent RP Andrzej Duda miał romans? Jola Rosiek twierdzi, że tak [WIDEO]

Jola Rosiek wydała oświadczenie, w którym podtrzymuje, że miała romans z prezydentem RP Andrzejem Dudą!

Jolanta w pięciominutowym wideo, opowiada o swojej relacji z Andrzejem Dudą, a także o innych ciekawostkach temu towarzyszących. Twierdzi ona, że Agata Duda wiedziała o tym romansie od początku.

„-Spotykaliśmy się z Andrzejem u naszych przyjaciół w Tarnowie od 2015 roku. Agata o nas wiedziała od początku. Wtedy, gdy poznaliśmy się z Andrzejem, byli w trakcie unieważnienia małżeństwa – mieli ku temu podstawy- zdradza fanka prezydenta.” – mówi Jola

Andrzej wygląda na szczęśliwego

Przecież nic w tym dziwnego by nie było, że prezydent ma kochankę. Przecież pamiętamy np. aferę rozporkową z udziałem Clintona i Moniki. U polityków bardzo często zdarza się mieć inne kobiety.

Więcej w materiale:

PiS niszczy kopalnie i elektrownie węglowe! Bezprawie i Niesprawiedliwość rządzi w Polsce!

Uwaga, uwaga źle się dzieje w Polsce! Bezprawie i Niesprawiedliwość niszczy Rodziny Polskie. Kim oni są? Na pewno nie służą interesom polski, pomimo, że ich propaganda jest na tym oparta. Niestety okazuje się, że Polacy znaleźli się pod okupacją zagranicznych partii, które prowadzę propagandę, że zależy im bardzo na dobrze tego kraju. Cały czas czy PiS czy PO, czy inne partie okradają Polaków, a Polacy niczym owce wierzą im i telewizji, która hipnotyzuje ich. Popatrzy na fakty!

Wiemy już, że epidemia koronawirusa to ściema, że za tym stoi Bill Gates, Światowy Rząd Masonerii – Psychopatów. I co się dzieje? PiS związku z tym wprowadza obostrzenia, niszczy zakłady pracy i miliony Polaków zostaje bez pracy. Przy okazji PiS na tym zarabia. Proszę nie wierzyć w to co mówi PiS, bo to stek kłamstw. PiS pod przykrywką szalejącego śmiercionośnego wirusa (co jest ściemą i programem Nowego Porządku Świata), wiązł pod lupę Śląsk, bo tam są kopalnie węgla, w których Polska przoduje na Świecie, pod względem zasobów i tam leżą miliardy złotych. Wg PiS, które uważa się za patriotów, w Polsce nie opłaca się wydobywać węgla, zatem sprowadzają tysiące kilometrów stąd, bo aż z Kolumbii węgiel! Tak właśnie to jest prawdziwa twarz PiS’u mówią o Solidarności a robią interesy z zagranicznymi korporacjami, smutne ale prawdziwe.

Przechodząc do meritum. Światowy Rząd wymyślił sobie, że może atakować państwa w sposób ekonomiczny, że stworzy propagandę, nowe podatki i tak stworzyli nagonkę na CO2, dwutlenek węgla, że taki szkodliwy. Green Peace finansowanie przez filantropów, jak np. Sorosa, i atakują Polskę, że emitują zbyt dużo dwutlenku węgla, że elektrownia w Bełchatowie zagraża światu! A teraz popatrzmy na fakty, co się dzieje w Niemczech? W Niemczech w tym samym czasie buduje się nowe elektrownie węglowe! Wiecie już o co chodzi? O konkurencje! O to, że Polacy mają płacić haracz i kupować prąd z zagranicy. Za tym procederem stoi partia PiS, która gorsza jest od hołoty.

Kiedy PiS dorwał się do władzy to w Polsce miało nastać Prawo i Sprawiedliwość, a co się faktycznie dzieje po tylu latach ich rządu? Bezprawie i Niesprawiedliwość!

Słuchajcie tego, jak podaje Gazeta Wyborcza – „Koniec Bełchatowa. Prąd z gigantycznej elektrowni węglowej przestaje się opłacać” – W 2030 roku Grupa PGE rozpocznie wygaszanie bloków największej polskiej elektrowni – Bełchatowa. Elektrownia Bełchatów to główne źródło energii w Polsce! Polacy zostaną bez prądu!

Jaki powód sobie wymyślili okupanci ?

„Kurczące się zasoby węgla brunatnego w pobliskich odkrywkach oraz rosnące koszty produkcji prądu z tego surowca, które z kolei mają wpływ na ceny energii w uzależnionej od węgla Polsce.” – GW

Rozumiecie, jak można tak kłamać? Kto nami rządzi?

Bardzo zły scenariusz dla Polski.

Związku z tym, że Polacy wierzą telewizji i politykom rożnej maści, głównie teraz PiS, to Polacy zostaną za to głównie ukarani. Po pierwsze widać, że wybory nic w tym kraju nie zmieniają na lepsze, a wręcz przeciwnie, niczego dobrego w kraju nie wprowadzają, co partia to obiecuje, że będzie dobrze, a faktycznie niszczą ten kraj. To tylko świadczy o tym, że ten System pracuje dla niszczenia Polski i dla zagranicznych korporacji. Przez co w Polsce nastaną bardzo trudne czasy, którzy przetrwają tylko nieliczni. Bazy USA w Polsce dostaną większe wsparcie, do Polski zmierza 10 tys. żołnierzy amerykańskich z Niemiec. Oni szykują się na bunt Polaków. Pożyjecie, zobaczycie, że w tym kierunku to wszystko idzie.

Bill Gates produkuje 2 mld szczepionek na koronawirusa! Szczepienia jesienią

Wielcy tego świata, czyli światowa masoneria, bardzo się śpieszą ze szczepieniami przeciwko Covid-19 i realizacją swoich diabelskich planów depopulacji ludności. Bo choć testy kliniczne nad szczepionką jeszcze trwają, to już uruchamia się produkcję 2 mld szczepionek na koronawirusa!

– „Zaczynamy produkować tę szczepionkę już teraz, bo musimy mieć ją gotową w momencie, w którym otrzymamy wyniki badań, że jest skuteczna”– powiedział BBC szef koncernu AstraZeneca Pascal Soriot.

Chwila, chwila czy oni właśnie powiedzieli, że nie mają badań czy szczepionka jest skuteczna, ale już zaczęli produkować 2 mld szczepionek? Coś tu chyba jest nie tak?!

„Mieć szczepionkę to jedno, ale trzeba wyprodukować ją na masową skalę i mogę wam powiedzieć, że to nie jest łatwa sprawa” – mówił w BBC prezes zarządu koncernu Pascal Soriot.

Soriot podkreślił też, że podczas pandemii jego firma nie będzie dążyć do maksymalizacji zysków ze sprzedaży szczepionki. – Budujemy łańcuchy dostaw na całym świecie, nie patrząc na dochód.

„Budujemy łańcuchy dostaw na całym świecie, nie patrząc na dochód.”

Tak, bo światowemu rządowi nie zależy na zysku ze sprzedaży, tylko na depopulacji i na tym głównie zarobią. Zresztą oni sobie pieniądze drukują, oni są ponad pieniędzmi.

Bill Gates nie ukrywa, kto się nie zaszczepi będzie wykluczony ze społeczeństwa

-„Osoby, które nie będą zaszczepione lub nie będą chciały się zaszczepić na COVID-19 , nie będą mogły normalnie funkcjonować w społeczeństwie, ze względu na fakt stanowienia przez nich zagrożenia dla innych, bez względu na to, czy są to osoby młode czy starsze, osoby te powinny być karane lub izolowane”. A więc to już się stało, już nie mamy nic do powiedzenia definitywnie.” BILL GATES

Kto nie pamięta grypy hiszpanki 100 lat temu, to przypominamy, że ludzie nie umierali tam na grypę tylko przez szczepienia na tą grypę!

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to szczepienia zaczną się jesienią. Do sierpnia powinno być wiadomo, czy szczepionka jest skuteczna.

Jako pierwsze zamówienia na szczepionki złożyły rządy Stanów Zjednoczonych (300 mln dawek) i Wielkiej Brytanii (100 mln), dostawy mają się zacząć we wrześniu. – podaje Gazeta Wyborcza

Indyjska firma ma wyprodukować miliard dawek dla krajów o niskim i średnim dochodzie oraz zagwarantować produkcję kolejnych 400 mln do końca roku.

Teraz wiecie po co te ruchy wojsk w Polsce i nie tylko. Amerykanie wycofują się z Bliskiego Wschodu, bo szykują im się wojna domowa, ludzie nie będę chcieli się zaszczepić, to samo w będzie w Polsce. Ludzie wiedzą, że epidemia na koronawirusa to ściema, i że szczepionki to nic dobrego. Szykuje się jeszcze większy kryzys niż jest na tą chwilę, bo Nowy Porządek Świata wyłania się ze zgliszcz.