Dzienne archiwum: 6 czerwca, 2020

Bill Gates zdradza swój plan na depopulację ludności. Czy mu się uda?

Bill Gates nie ukrywa swojej pracy nad metodami depopulowania ludzi, bo według niego jest ich za dużo i to grozi katastrofie. Bill znany jest z toksycznych szczepień, ale również posiada laboratorium, gdzie potrafi wyhodować wirusy, które mogą zdziesiątkować ludność na całym świecie.

Jak się prowadzi teraz wojny przeciwko ludziom? O tym i nie tylko Bill Gates:

Minister Szumowski pijany w sejmie? Gospodarka w ruinie, a Duda z Morawieckim piją sobie piwo!

Co ja zrobię jak wyjdzie, że koronawirus to ściema?!

Jak widzimy w jaki sposób zachowuje się, chwieje minister Szumowski, że aż musiał usiąść, można przyjąć hipotezę, że minister zdrowia, dla zdrowia oczywiście mógł być pod wpływem alkoholu. Bo jak wiemy alkohol jest skutecznym lekarstwem przeciwko koronawirusowi, zresztą wielokrotnie minister mówił, że spirytus zwalcza koronę.

Rycerz maltański, minister Szumowski przechodzi teraz dużo stresu, bo bierze udział w wielkim światowym przekręcie – Nowy Porządek Świata, który się nazywa psychoza koronawiusa. My to rozumiemy musi sobie chłop odreagować.

Wystarczy zobaczyć jakie ma wory pod oczami, że źle sypia. Nikomu nie życzmy żyć w takim stresie.

O kurcze! Chyba trochę przeholowałem
I te jego wielkie oczy

Andrzej Duda też sobie lubi wypić, bo też musi dużo kłamać i jakoś trzeba odreagować.

Zdjęcie zrobione niedawno temu nad morzem. Miliony Polaków zostało bez pracy i środków do życia, gospodarka w ruinie, a elita się bawi, piją za Polin. Ich przekręt przechodzi im sucho.

Miejmy nadzieję, że doczekamy się takiego czasu, że ten wielki przekręt, „Psychoza Koronawirusa”, wyjdzie na jaw, i że winni zostaną szybko ukarani.

Jak PiS niszczy gospodarkę i jak okłamał stoczniowców! [WIDEO]

Miała być wielka inwestycja, a skończyło się na obietnicach i propagandzie sukcesu PiS. W roku 2017 miała ruszyć produkcja promu, który miał być gotowy za 3 lata. Jest rok 2020 a promu nie ma. Mateusz Morawiecki przyjechał do stoczni i tak mówił:

-„Przyjechaliśmy tutaj, żeby dać nadzieję na rozwój Stoczni Szczecińskiej, dać konkretne zamówienia, stworzyć popyt na okręty i statki, które będą tutaj budowane. To dla nas kluczowa część strategii reindustrializacji polskiej gospodarki „– przekonywał Morawiecki. 

To kolejny dowód jak bardzo nie powinno się wierzyć obietnicom polityków. To jest po prostu kolejna dywersja rządów PiS, zniszczyć Polską gospodarkę.

W Stoczni Szczecińskiej od prawie 3 lat rdzewieje stępka pod wielki prom, który miał być budowany dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej. Na razie jednak nie ma ani projektu promu, ani pieniędzy na jego budowę, które było tylko obiecane.

Wszyscy pamiętamy jak PiS oświadczał przed wyborami, że rządy PO-PSL zniszczyły stocznie. PiS obiecywał, że będzie reanimować przemysł stoczniowy. Ale zamiast reanimacji PiS pogrzebał stocznie.

Mateusz Morawiecki ozdobnym młotkiem wbijał nit w stępkę. Teraz stępka pod prom dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej rdzewieje!

Zardzewiała stępka – to symbol PiSowskich obietnic.

PiS mówi o rozwoju Polski a robi rozbój w biały dzień! To obca, zagraniczna partia, która rządzi naszą Ojczyzną, w ich interesie jest dbanie o zagraniczne firmy i likwidację polskich firm. Pozamykali stocznie, kopalnie, huty, cukrownie, teraz biorą się za odcięcie Polaków od produkcji własnego prądu, zamierzają zamknąć elektrownie węglową w Bełchatowie. Bo w Niemczech wybudowano kilka nowych elektrowni węglowych, to w Polsce trzeba zamknąć. Tak działa okupacja.

Masońska partia PiS wprowadza na terenach naszego kraju Nowy Porządek Świata – czyli NWO

W wyniku fałszywej pandemii zlikwidowano miliony miejsc pracy, zamknięto tysiące firm, odebrano ludziom prawa obywatelskie. Wchodzi nowa rzeczywistość. Fałszywa flaga WTC 911 przy Covid-19 to pikuś.

NA ŻYWO! Protest przeciwko obowiązkowym szczepieniom STOP NOP + Strajk Przedsiębiorców WARSZAWA

Zapraszamy do oglądania NA ŻYWO na Portal.Nysa.pl – protestów z Warszawy. Dziś kulminacja, ponieważ dwie organizacje będą protestować w jednym dniu. Pierwsi zaczynają o 12:00 to organizuje STOP NOP z Justyną Sochą na czele, czyli grupa ludzi, którzy nie zgadzają się z obowiązkowymi szczepieniami, walczą o świadomy wybór szczepień i z powikłaniami poszczepiennymi.

Druga grupa to słynni już Przedsiębiorcy, czyli „Strajk Przedsiębiorców” z kandydatem na prezydenta RP Tanajno na czele, oni ruszają z protestem o godzinie 15:00. Policja przygotowana. Tym razem obie demonstracje dostały pozwolenie od warszawskiego ratuszu na przemarsz.