Dzienne archiwum: 5 czerwca, 2020

Doradcy burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza ds. bezpieczeństwa złapany na podwójnym gazie. Burmistrz nie zwalnia go ze stanowiska!

Jak podają Nowiny Nyskie:

„-Wojciech Z. doradca burmistrza Nysy, został zatrzymany przez policję pod koniec marca br. Od tego czasu trwa postępowanie przygotowawcze w sprawie kolizji drogowej, do której doszło na ul. Czarnieckiego w Nysie. Uczestniczył w niej samochód Wojciecha Z. On sam nie przyznaje się do kierowania pojazdem.”- pisze tygodnik

Nic nie słychać, żeby doradca ds. „bezpieczeństwa” został odwołany przez burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza z pełnienia funkcji. Bo burmistrz też aferzysta!

Sprawa pijanego doradcy trafiła z Prokuratury Rejonowej w Nysie do Prokuratury Okręgowej w Opolu, a stamtąd do Olesna.

– Postępowanie przygotowawcze w tej sprawie nadzoruje, na mocy decyzji prokuratora okręgowego w Opolu, Prokuratura Rejonowa w Oleśnie – informuje Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Jak dodaje, prokurator rejonowy w Nysie zdecydował się wystąpić z wnioskiem o wyznaczenie innej prokuratury do nadzorowania tego postępowania z uwagi na stanowisko zajmowane przez osobę podejrzewaną, w tym postępowaniu o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wiadomo, przekazują innej prokuraturze, żeby nie było podejrzeń do tutejszej prokuratury, że działa wbrew prawu i na korzyść przestępcy, bo najchętniej to sprawę by wyciszyli. Wiecie, bo w Polsce jest tak, że jak ktoś jest na stołku, to sprawy się zamiata pod dywan, a jak Kowalski ukradnie batonika to 10 lat więzienia.

Prokuratura więc na wszelki wypadek woli oddalić sprawę do kolegów, do innego miasta. Burmistrz Nysy ma wtyki u Patryka Jakiego i nie zostawi swojego doradzę ds. „bezpieczeństwa” na lodzie, ale to lepiej bo przynajmniej utonie razem z nim.

Burmistrz Nysy znany jest, że przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu i prokuratora nie widziała w tym nic złego. Wojciech Z. utrzymuje, że nie był sprawcą kolizji, a auto zostało mu ukradzione. Kiedy jednak na miejsce przyjechała policja, to pojawił się tam właściciel pojazdu. W związku z tym, że był pod wpływem alkoholu został zatrzymany przez policjantów. W izbie zatrzymań spędził 24 godziny, a po wyjściu z niej zgłosił kradzież pojazdu.

Jutro wielki protest Polaków w Warszawie przeciwko okupacji zagranicznej partii PiS!

Polacy pamiętają

Co ma do zaoferowania zagraniczna partia PiS dla polskich przedsiębiorców i buntowników. Zagraniczny rząd PiS wychodzi na przeciw ludziom pracy z tarczą, o właśnie tak:

Pakiet również dla przedsiębiorców

Apel do polskiej Policji.

Policja ma obowiązek chronić rodowitych Polaków-Słowian, a nie zagranicznych partii, oszustów, na których są dowody, że kradną, oszukują, mają w ręku szefów policji i sędziów, są bezkarni. Ich czas się kończy! Policjant, który stoi po stronie zagranicznych wpływów ponosi odpowiedzialność karną, bo wykonuje rozkazy sprzeczne z prawem.

PiS przebija PO i inne partie w dziejach tych ziem, jako partia, która wyrządziła najwięcej zła dla Polski i Polaków. Oszukała z epidemią koronawirusa, wprowadza Nowy Porządek Świata – Światowego Rządu, masonerii, której roi się w polskim sejmie. Polacy nie mają wyjścia, muszą protestować, bo równowaga ich praw jest zachwiana. Oni- okupanci chcą wszystko, a Polacy, naród, którego nie da się w żaden sposób pokonać, budzi się z głębokiego snu i zaczyna dostrzegać fałsz ze strony zagranicznych władz, które dewastują ich domy, rodziny i Ojczyznę.

Tym samym już jutro wielki protest Polaków, przedsiębiorców i tzw. antyszczepionkowców przeciwko psychopatom, którzy zrobili z Polski jeden wielki obóz koncentracyjny, którzy zniszczyli gospodarkę, eksperymentują ze szczepionkami, uśmiercają małe dzieci, noworodki, skazują ich na cierpienie. To nie władza, to barbarzyństwo, które musi się skończyć.

Jak długo jeszcze będziemy tolerować bezprawie zagranicznych partii, które rządzą i niszczą nasz kraj?

Kaczyński popiera ministra Szumowskiego – PiS do dymisji!

Mason z loży maltańskiej, minister Łukasz Szumowski jest nie do ruszenia – taką decyzję podjął Jarosław Kaczyński, prezes PiS.  

Jarosław popiera kolegę z loży masońskiej.

Szumowski może się czuć bezpiecznie, bo PiS za dużo zainwestował w jego wizerunek doktora, który ratuje Polskę przed epidemią koronawirusa, by teraz go poświęcić, bo tak chcą opozycja i media – powiedział polityk z obozu władzy.

Szumowski od wielu dni tłumaczy się z biznesów, w które jest zaangażowana jego rodzina – brat i żona, na którą przepisał udziały. Chodzi m.in. o setki milionów dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Ale też o zakupy bezwartościowego sprzętu ochronnego za ponad 5 mln zł od instruktora narciarstwa z Zakopanego, znajomego Szumowskich.

Trochę prawdy od posłanki

Według PiS – Polska wygrała z epidemią, wielkim bohaterem tej walki jest właśnie Szumowski.  

Premier Morawiecki, ściemnia, że:

-„Chcę podziękować ministrowi Szumowskiemu, panu ministrowi Kamińskiemu za tamte trudne decyzje, odważne, które uratowały Polskę przed kataklizmem, jaki widzieliśmy w Europie Zachodniej. Uratowały i spowodowały, że dzisiaj możemy walczyć już o tę normalność, że dzisiaj możemy iść lepszą drogą, bezpieczniejszą dla zdrowia, bezpieczniejszą dla ratowania miejsc pracy.”

Tylko, że żadnej epidemii koronawirusa niema, żadnej tragedii by nie było, gdyby politycy nie niszczyli gospodarki. Jak np. Białoruś, która nie wprowadziła reżimu, nie zamykała gospodarki i żadnej katastrofy gospodarczej, czy śmiertelności tam nie było.

Natomiast sejm – czyli teatr złodziei i oszustów, odrzucił  dziś po północy wniosek opozycji o wotum nieufności wobec ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Większość głosów ma w sejmie PiS, więc nie sejm odrzucił, tylko PiS odrzucił wniosek opozycji, taki ping-pong.

Widzimy teraz, że cały PiS popiera afery, ciemne interesy Szumowskiego i cały ten cyrk z epidemią koronawirusa, którego de facto w Polsce nie ma. Wszyscy oni są według prawa przestępcami i nie mogą dalej pełnić funkcji zarządzania Państwem. Tak się dorwali do stołków, że dobrowolnie nie oddadzą władzy. A zatem w Polsce szykuje się głęboki kryzys.

Jarosław Kaczyński podczas obrad w sejmie, nazywa opozycję „chamską hołotą”.

Tu widzimy, że prezes jednak posiada zdolność do prawdziwej oceny sytuacji. Aczkolwiek tylko w stronę opozycji, bo na swoją partię przymyka oko. Czyli nie jest wiarygodny, ani sprawiedliwy, a o respektowaniu prawa przez Kaczyńskiego, to możemy zapomnieć. Prezes popiera afery ministra Szumowskiego i daje mu zielone światło na kontynuowanie procederów. Na pewno Kaczyński jak i Szumowski znajdą godne miejsce w Muzeum Polin, jako zasłużeni dla narodu wybranego. Bo PiS tworzy w Polsce – Polin. Polacy mają „zapier*alać za miskę ryżu, a oni żyją tu sobie w luksusach, na plecach Polaków-niewolników”.