Dzienne archiwum: 3 czerwca, 2020

„Rączka rączkę myje”! Premier Morawiecki chwali swojego kolegę ministra Szumowskiego!

PiS dalej brnie w dół, już nie tylko jest na samym dnie, ale teraz jest 3 metry pod mułem! Ich linia obrony polega na tym, że według nich epidemia koronawirusa w Polsce i na świecie istniała. A to nie prawda, żadnej pandemii nie ma, co potwierdzają nie tylko nieskorumpowani lekarze ale i dane, które pokazują, że w Polsce od kwietnia do 19 maja na Covid-19 zmarło bez chorób współistniejących zaledwie 200 osób!

Polski już nie ma, jesteśmy kolonią izrelsko-watykańsko-amerykańską, Polacy są dynami na każdym kroku przez władze, bo Polakowi wystarczy obiecać. PiS to partia, która ściśle współpracuje ze światowym rządem i w ich interesie nie jest dbanie o interesy Polaków, ale o interesy korporacji zagranicznych, co zresztą widzimy na każdym kroku. To PiS doprowadził do zrujnowania gospodarki Polski i do reszty nieszczęść jakie spotkało Polaków, kłamią w żywe oczy i zwalają całą winę na coś co nie istnieje, a przy tym wszystkim robią jeszcze interesy jak Szumowski.

Wracając do meritum sprawy, Morawiecki bankster, chwali kolegę Szumowskiego:

– Chcę podziękować ministrowi zdrowia Łukaszowi Szumowskiemu, szefowi MSWiA Mariuszowi Kamińskiemu za trudne decyzje, odważne, które uratowały Polskę przed kataklizmem, jaki widzieliśmy w Europie Zachodniej – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

PiS nie pragnie demokracji, oni chcą totalitaryzmu, reżimu . Pozbawili Polaków wszelkich praw obywatelskich.

Premier na konferencji prasowej w Warszawie podkreślił, że dla obecnego rządu godność i życie ludzkie są najwyższymi wartościami -mówił Mateusz Morawiecki.

Polityk to najlepszy, wyrafinowany kłamca, potrafi skłamać w żywe oczy, bez mrugnięcia okiem.

Dla premiera Morawieckiego godność i życie ludzkie, w szczególności Polaków jest nic nie warte. Bo wystarczy się przyjrzeć faktom, jak PiS jest za obowiązkowymi sczepinami, które prowadzą do kalectw, a nawet śmierci. Jak PiS uprzykrzył Polakom, przedsiębiorcą, pracownikom życie, niszcząc ich firmy, odbierając pracę i ich prawa obywatelskie na rzecz epidemii, której faktycznie ma. PiS już nigdy z tego nie wyjdzie, ich czas jest policzony.

Morawiecki znany z hasła: „Polak ma zapie*dalać za miskę ryżu” – a tu pie*rzy o godności.

Wszystko to co puszcza rząd do swojej telewizji to jest propaganda i fake news. Rząd ten i inne też, działają na szkodę Polaków, co ich czyny pokazały. Co innego mówią, a co innego robią i w ten sposób oszukają Polaków. Nie dajmy się na to nabierać.

AFERA! Minister Szumowski dał zarobić grubą kasę znajomej! #Przyłbice

Na światło dzienne wyszła kolejna afera z udziałem ministra zdrowia, rycerza maltańskiego prof. Łukasza Szumowskiego! Następna podejrzana transakcja resortu zdrowia, tym razem na której znajoma ministra Szumowskiego zarobiła grubą kasę!

Oczywiście, Szumowski twierdzi, że ani on, ani jego brat, ani jego żona nie mają sobie nic do zarzucenia. Ale fakty mówią same za siebie, a Polacy nie są tacy głupi.

Przypomnijmy afery politykiera-biznesmena Szumowskiego. Najpierw Polską wstrząsnęła afera z maseczkami ochronnymi bez atestów, dotacjami dla brata,nielegalnymi pożyczkami, zakupem zbyt drogich respiratorów, żona „słup”, a teraz czas na ochronne przyłbice.

Pytanie, co jeszcze wyjdzie na światło dzienne z udziałem ministra Szumowskiego – głównego aferzysty w Polsce 🙂

Te kontrowersyjne informacje ujawnił na swoim Twitterze poseł KO, Michał Szczerba. Jego zdaniem doszło do oburzającej transakcji.

Napisał, że żona instruktora narciarstwa ( bliski znajomy ministra)  Szumowskiego  sprzedała państwowej bazie rezerw

3500 przyłbic za 170145 zł. Kupiła je tego samego dnia od właściciela straganu pod Gubałówką za 52582. Wychodzi, że zarobiła na tym 100 tys zlotych.

Następnie dalej w komentarzach dodaje dalsze szczegóły:

“Dwie faktury wystawione: 72 877,50 zł (1500 przyłbic) i 97 170 zł (2000 przyłbic). Razem za przyłbice: 170 047,5 zł”

Firma założona specjalnie na tą okazję: “30.03 założenie firmy. 31.03 kupno. 31.03 sprzedaż.”

W komentarzach widać coraz bardziej rosnące oburzenie Polaków i nie ma co się dziwić, w demokratycznym państwie taka osoba dawno była by zdjęta ze stanowiska.

Koronawirus się kończy, czyli kończy się faktycznie żyła złota dla takich jak Szumowski i reszcie spółki. Bo trzeba przyznać, że handel środkami ochronnymi rozkwitał parę tygodni temu, jak nigdy. Teraz nastroje społeczne się zmieniły, ludzie mają dosyć pandemii, i mniej można zarobić.

Szumowskie jest już tak nie lubiany przez społeczeństwo, że dostał prywatną ochronę ze Służby Ochrony Państwa.

 – Groźby były zawsze, ale ich liczba się zwiększyła, odkąd rozpoczęła się nagonka medialna na mnie i moją rodzinę – przyznał w rozmowie z portalem interia.pl Łukasz Szumowski.

Szumowski też grozi ludziom, chociażby nielegalnym przymuszaniem do obowiązkowych szczepień, które grożą powikłaniami zdrowotnymi a nawet śmiercią.

To Polacy powinni być chronieni przed Szumowskim a nie Szumowski przed Polakami.

Pomimo tego, że Polacy chcą dymisji Szumowskiego, ten mocno się trzyma ciepłego stołku. Jak pokazał sondaż Portalu Nysa, w którym zagłosowało 9 tys. osób, aż 92% chce dymisji ministra Szumowskiego!

Poparcie nie tylko spada do Szumowskiego ale też dla Dudy i całego PiSu. Polacy mają dość władzy PiS.