Dzienne archiwum: 24 maja, 2020

Paweł Tanajno kandydat na prezydenta Polski aresztowany na 48 h – Strajk Przedsiębiorców rozbity przez policję

Demokracja w Polsce się już skończyła. Nastał reżim.

Główny organizator „Strajku Przedsiębiorców” Paweł Tanajno – kandatat na prezydenta RP, dnia 23.05.20 został zatrzymany w czasie protestu w Warszawie , jak twierdzi policja, w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Prawdopodobnie chodzi o to zachowanie Pawła. Czy na nim widać, że zachowuje się agresywnie w stosunku do policjanta?

Policja chce, aby sprawa potoczyła się wg ich myśli

Stołeczna policja poinformowała, że strajk był nielegalny, bo nie zostało zarejestrowane żadne zgromadzenie.

A tak komentuje aktualną sytuację bliski współpracownik Pawła Tanajny

-„Niestety gromadzące się osoby nie zachowują bezpiecznej odległości” – informowała stołeczna policja

Czy w Polsce jest zakaz zgromadzeń? Jeśli tak to dlaczego Andrzej Duda nie został ukarany jako organizator spotkania z obywatelami podczas zakupów na targu w Garlowinie, tam policja nie interweniowała, pomimo tłumów ludzi i nie zachowania 2 m odległości. Czy Andrzej Duda zostanie aresztowany? Tam policja nie reagowała.

Kolejna sytuacja, uroczystości w Wadowicach z okazji 100 urodzin JP2, tam też było zgromadzenie, nielegalne, bo nie zarejestrowane, tam też tłumy ludzi, którzy nie zachowywali 2 m odległości między sobą. Policja również tam nie reagowała.

Cóż, żyjemy w Państwie opresyjnym i reżimowym. Bo nie wolno obywatelom manifestować swoich poglądów i niezadowolenia społecznego, chociaż w demokratycznym państwie mieli by do tego prawo. Inne zgromadzenia, które organizuje rząd, czy kościół są legalne, a ruchy społeczne są nielegalne. Wiele ludzi twierdzi, że policja jest wykorzystywana politycznie i, że policja jest na usługach PiS. Demokracja w Polsce się już skończyła, PiS się boi Polaków, traci poparcie w sondażach, rządy PiS’u w Polsce się kończą, kryzys się pogłębia.

Szczepienia a opinie celebrytów – „Pytanie na śniadanie” film usunięty Pandemia Covid-19 to wielka ściema

TVP2 „Pytanie na Śniadanie” z 23 maja 2020 r.,wyemitował materiał pt.: „Szczepienia a opinie celebrytów, z udziałem Tomasza Łysakowskiego, dr Michała Sutkowskiego i Wojciecha Brzozowskiego”.

Tego samego dnia materiał został ocenzurowany i usunięty ze strony internetowej TVP! Co się stało?

W tym odcinku, goście mieli odnieść się do wypowiedzi piosenkarki Edyty Górniak, która publicznie powiedziała, że „PRĘDZEJ UMRĘ NIŻ DAM SIĘ ZASZCZEPIĆ”. Publiczny lincz w TVP na Edycie nie wyszedł, ale zamiast tego wyszła prawda, że Covid-19 to wielka ściema i „zmiażdżony” został na etanie pupil farmacji dr Michał Sutkowski spec. medycyny chorób wewnętrznych, prezes warszawskich lekarzy rodzinnych, zagorzały szczepionkowiec, doktora”zaorał” sportowiec Wojtek Brzosowski, który powiedział m.in.

-„Lekarz leje wodę i pewnie mu za to płacą – spójrzmy prawdzie w oczy” – Brzozowski

„Zaufanie Społeczne do służby zdrowia bardzo spadło i czas się zrehabilitować” – Brzozowski

„Nie słuchajmy ślepo tego co mówią państwo opłacani” – Wojtek miał na myśli lekarzy

-„Mam koleżankę w Los Angeles, jest dziennikarką i ma kilku kolegów lekarzy. W Los Angeles za dopisanie Covid-19 do diagnozy, lekarz dostaje 13 000 dolarów, No więc niech mi pan nie mówi o uczuciowości lekarzy” – powiedział Wojtek

-„Jeśli mówi pan, że 350 tysięcy to jest dramat, a grypa sezonowa zbiera pół miliona, to chyba pan się ośmiesza „– powiedział Wojtek Brzozowski do dr

Nagranie z porannej śniadaniówki zostało już usunięte ze stron TVP

Ale na szczęście nagranie pozostało w sieci i jest masowo udostępniane przez Internautów

Jeden z internautów tak komentuje tą sprawę:

-„Władcy umysłów nie mogą wybaczyć Edycie Górniak jej słów, skierowanych przeciw przenajświętszej religii farmacji – szczepionkom. Dlaczego religii? Ponieważ przekonanie o cudownych właściwościach szczepionek budowane jest wyłącznie na reklamie i opinii. A wiara zahipnotyzowanych mas nie może zostać naruszona. Okazuje się, że gdy zapytamy Ministerstwo Zdrowia o badania i dokumenty naukowe potwierdzające skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek, to wyjdzie na jaw, że takowych nie posiada. Co więcej Ministerstwo Zdrowia nawet nie potrafi wskazać kto takowe badania i dokumenty posiada. Ujawnił to z mównicy sejmowej poseł Jacek Wilk”- źródło

A Ty jak to skomentujesz?