Dzienne archiwum: 20 maja, 2020

Jan Paweł II zbezczeszczony. Pomnik oblany farbą

Papież Jan Paweł II znany z ukrywania pedofilii w Kościele Rzymsko-Katolickim ma wielu zwolenników ale też wrogów.

W Toruniu ktoś oblał żółtą farbą pomnik JP2. Zatrzymany został jeden ze sprawców, policja szuka drugiego.

W nocy z wtorku na środę w okolicy toruńskich Jordanek, na plantach od strony Placu Artylerii, pomalowana została twarz św. Jana Pawła II, a na jego sutannie pojawił się obraźliwy symbol. Pomalowane zostały także ogrodzenie obok pomnika, a także pobliski pomnik zdrajcy Polski marszałka Józefa Piłsudskiego.

Szczepionki przeznaczone do utylizacji były podawane nawet noworodkom!

Jak podaje gazetaprawna.pl „Setki pacjentów dostały wadliwą szczepionkę. A lekarze wiedzieli, że wstrzykują niepełnowartościowy produkt”

Preparaty przeznaczone do utylizacji były podawane nawet noworodkom. Jest co najmniej kilkaset takich przypadków.

Większość szczepionek wymaga przechowywania w określonej temperaturze. Dlatego leżą w lodówkach. Inspektorzy farmaceutyczni postanowili w ostatnich miesiącach sprawdzić, czy sprzęt chłodniczy w aptekach i przychodniach działa. A także czy na wyposażeniu są agregaty na wypadek odłączenia prądu. Efekt? Koszmarny. Nie dość, że wykazano, iż tysiące szczepionek nadaje się do utylizacji, to są dowody na to, że lekarze szczepili, wiedząc już, że specyfik należy zniszczyć. To narażenie dzieci na poważne choroby.

Dorota Konaszczuk, szefowa sanepidu w Gorzowie Wielkopolskim, mówi, że na jej terenie w aż 10 placówkach wykorzystano szczepionki, które powinny być zutylizowane!

W najlepszym razie wadliwe szczepionki podano 300 osobom (to już pewne). W najgorszym – tysiącom. 

O sprawie zostanie poinformowana prokuratura. Zdaniem urzędników doszło do narażenia najmłodszych pacjentów na utratę zdrowia i życia. Źle przechowywana szczepionka nie działa, choć rodzice myślą, że zaszczepili dziecko. Producenci nie wykluczają też, że wskutek przegrzania preparatu mogą wystąpić objawy niepożądane.

Lekarze stosują na dzieciach szczepionki przeznaczone do utylizacji, a niektórzy urzędnicy wiedzą o tym od dawna. Nic nie mówią, bo nie chcą wspierać ruchów antyszczepionkowych.

Kto wydał rozkaz gazowania ludzi w Warszawie 16 maja? – odpowiada PiS

Podczas briefingu prasowego w Zamościu, w której uczestniczył wicepremier Jacek Sasin z PiS i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski padła odpowiedź dlaczego użyto gazu wobec pokojowo manifestując ludzi, w tym wielu osób starszych i kobiet 16 maja na placu zamkowym w Warszawie?

PiS tłumaczy się, że demokracja to nie anarchia, ukrywają się za pandemiom. To już prawie każdy Polak wie pandemia koronawirus to fikcja. Covid-19 służy do wprowadzania światowego wielkiego kryzysu.

Koronawirus to fałszywa flaga jakiej jeszcze świat nie widział.