Dzienne archiwum: 19 maja, 2020

Prezydent Tanzanii obnażył przekręt WHO i ośmieszył elitę zachodu? Wadliwe testy na koronawirusa

Prezydent Tanzanii przesłał do laboratorium wymazy oleju, owocu, ptaka, kozy, owcy, nadając próbką imiona i nazwiska. Okazało się, że test PCR na koronawirusa wypadły pozytywnie dla owocu, ptaka i kozy. A to oznacza, że owoc, ptak i koza są chore na Covid-10 i powinny być odizolowane od reszty społeczeństwa.

Technikom celowo dostarczono próbki nie pochodzące od ludzi, aby sprawdzić wiarygodność przeprowadzanych testów.

Testy zostały dostarczone do Tanzanii przez chińskiego miliardera Jacka Ma.

Czy testy na koronawirusa to totalne kłamstwo?

PiS-Morawiecki i Sasin kupili maseczki z Chin, które nie spełniają norm bezpieczeństwa!

Witamy w Polsce, gdzie afera goni za aferą. Od małych miast, jak np. Nysa, tak i po te wielkie miasta jak i w samym polskim rządzie nie ważne jaka partia, afer nie brakuje. W skrócie mówiąc Morawiecki kupił maseczki od Chińczyków, najpierw kupił a potem dopiero sprawdził czy ich certyfikat jakości się zgadza z normami bezpieczeństwa. Ot to poziom kompetencji rządu albo jego brak. Oczywiście za felerną transakcję zapociło społeczeństwo.

Jak podała Wirtualna Polska:

Pojawiły się nowe fakty ws. maseczek z Chin, które przyleciały na pokładzie największego samolotu świata. Co się okazało badania wskazują, że nie spełniają one norm bezpieczeństwa. Zlecenie na kupno sprzętu przez KGHM miał wysłać premier Mateusz Morawiecki.

Transport z Chin przybył do Warszawy dnia 14 kwietnia 2020 r. Na pokładzie znajdowało się 80 ton sprzętu medycznego, który miał trafić do polskich szpitali. Jednak niedługo po otrzymaniu transportu zakupionego przez KGHM oraz Lotos spekulowano, czy sprzęt jest zdatny do użytku.

W poniedziałek pojawiła się informacja, że maski ochronne z Chin nie spełniają norm bezpieczeństwa – tak miało wynikać z badań zleconych przez Ministerstwo Zdrowia.

Teraz kolejne fakty ukazują światło dzienne. „Gazeta Wyborcza” podaje, że to premier Mateusz Morawiecki zlecił KGHM kupno maseczek. Cytuje również fragmenty pisma, które trafiło na biurko prezesa firmy Marcina Chludzińskiego:

„Polecam KGHM Polska Miedź SA (…) zakup produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz surowców, składników, materiałów i półproduktów służących do wytwarzania produktów leczniczych i wyrobów medycznych, które mogą być wykorzystane w związku z przeciwdziałaniem COVID-19”. – premier Morawiecki

Premier miał podkreślić, że od tego polecenia nie przysługuje odwołanie.

„Finansowanie realizacji polecenia nastąpi ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 (…) na podstawie umowy zawartej przez Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z KGHM Polska Miedź SA” – dodano w piśmie cytowanym przez „GW”.

PiS się broni i mówi:

– To nieprawdziwe insynuacje, które w tekście pojawiają się po raz kolejny. Jeżeli mówimy o zaangażowaniu w zakup, to KPRM ma bardzo duży wkład. Mamy krótką pamięć, zapominamy, co ze sprzętem ochronnym działo się w marcu – powiedział szef KPRM Michał Dworczyk na antenie radiowej „Jedynki”, odnosząc się do artykułu „Gazety Wyborczej” i jej zarzutów wobec premiera Mateusza Morawieckiego.

Cóż, jak się okazało, podobny numer z maseczkami, które nie spełniały kryteriów bezpieczeństwa przeszedł też w resorcie zdrowia, które kupiło maseczki za 5,5 mln zł i sprawę bada teraz prokuratura. Ale co to z badanie sprawy przez prokuratorów jak oni są kontrolowani i wybierani przez PiS i inne partie? Założę się, że nikt w tej sprawie nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Bo jak oczekiwać odpowiedzialności od polityków, którzy jej po prostu nie mają. A Wy jak uważacie?

Kontakt do redakcji: redakcja.portalnysa@gmail.com

Policjant ujawnił prawdę, jak rząd PiS bezprawnie wykorzystuje służby mundurowe dla umocnienia swojej dyktatury [WIDEO]

Jak wynika z wypowiedzi byłego policjanta, rząd PiS bezprawnie wykorzystuje służby mundurowe dla umocnienia swojej dyktatury. Manipuluje policjantami by pacyfikowali opozycjonistów, zagłusza najmniejszy sprzeciw wobec wprowadzanego BEZPRAWIA.

Były policjant mówi jak jest na służbie za rządów PiS

Jeden z internautów, tak komentuje ten reportaż:

„Niech to bezprawie stanie się nagłośnione na całą Polskę, niech ci policjanci którzy mają serce, przemówią głosem bohatera reportażu, a ci którzy bez skrupułów sprzedają swoją dusze „diabłu” za 200 zł podwyżki, niech zatoną w oceanie wstydu! Policja ma chronić Prawo i Obywateli, a nie być narzędziem tyranii !