Dzienne archiwum: 18 maja, 2020

Szumowski dla rozwoju sieci 5G podpisał 100 razy wyższe normy promieniowania!

Minister zdrowia Łukasz Szumowski, znany z licznych afer, dbający o zdrowie Polaków, jest odpowiedzialny za rozwój sieci 5G w Polsce.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski dnia 17 grudnia 2019 r. podpisał rozporządzenie w sprawie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku (tzw. rozporządzenie o PEM.)

Widzimy teraz po co to wszystko było robione. Oczywiście pod budowanie po cichu sieci 5G, dla których nie ma zgody od polskiego społeczeństwa. 5G będzie ściśle współpracować z chipami RFID, które polski rząd zamierza, wraz ze szczepieniami na Covid-19 wprowadzić. Niby jest demokracja, a ze społeczeństwem niczego nie uzgadniają i nie pozwalają ludziom protestować, czyli wyrazić swojej opini. Żyjemy w kraju opresyjnym, który nie liczy z głosem ludzi.

Minister Łukasz Szumowski, wspierający Billa Gatesa, znany z licznych afer, który chce zaszczepić wszystkich Polaków, bez pytania się o nasze zdanie czy my tego chcemy.

Pola elektromagnetyczne nie są dla ludzi czymś naturalnym, a na pewno nie są przyjazne dla zdrowia w takim natężeniu jakim serwuje nam władza.

Wycinka lasów, 5G, chemtrails, toksyczne szczepienia, RFID wszystko łączy się w logiczną całość.

Wycinka drzew w miastach, co miało i nadal ma miejsce służy po to żeby nie przeszkadzać pracy fal 5G.

Bardzo dużo jest doniesień o tym, że sieć 5G powoduje nowotwory u ludzi, o czym mówią specjaliści.

W którą stronę zmierza Polska? Po obserwacji tego co się tu naprawdę dzieje, można wywnioskować, że na pewno idzie w nieodpowiednim kierunku. Tak naprawdę ludzie o niczym w tym kraju nie decydują.

Policja kupuje 30 mln sztuk ostrej amunicji

Policja w dwa lata zamierza kupić 30 miliony sztuk amunicji – tak wynika z ogłoszonego właśnie przetargu. To jedno z większych „amunicyjnych” postępowań jakie policja ogłosiła w ostatnim czasie. Komenda Główna Policji przewiduje, że dostawy zakończą się do grudnia 2021 roku.

Dostawy mają zostać zrealizowane do 17 grudnia 2021 r. Jak informuje Komenda Główna Policji, w ramach umów wykonawczych przewidywane są zakupy 10-15 mln sztuk wspomnianej amunicji rocznie.

Naboje 9×19 mm Parabellum są szeroko wykorzystywane w Policji. Pozwalają one bowiem na strzelanie z całej gamy najbardziej popularnych pistoletów, tj. Walther P-99, rodziny pistoletów Glock, Beretta APX czy CZ oraz nowych REX. Co więcej, amunicja tego typu zasila również użytkowane przez funkcjonariuszy pistolety maszynowe PM-98, UMP czy też MP-5.

Czyżby przygotowywali się do stanu wyjątkowego i do szczekania do protestujących? Za komuny Policja do ludzi strzelała, czyżbyśmy mieli powtórkę z rozrywki? To co mandaty i gaz pieprzowy już nie wystarczą?

Wielka Brytania planuje kupić 30 mln szczepionek na Covid-19 do końca września!

Wielka Brytania przygotowuje się do masowych szczepień swoich obywateli. 66 milionowe państwo, zakupi wstępnie 30 mln szczepionek na koronawirusa. Czy Polacy mieszkający na wyspach mają się czego obawiać?

Jak podaje Rzeczpospolita.pl –

Są plany wprowadzenia na rynek szczepionek przeciw COVID-19 dla 30 mln osób do września tego roku, o ile testy kliniczne zakończą się powodzeniem” – poinformował minister ds. handlu i przemysłu w rządzie Borisa Johnsona, Alok Sharma.

Minister Wielkiej Brrytani poinformował w czasie konferencji prasowej w niedzielę, że prace nad efektywnym lekiem na COVID-19 prowadzone na Uniwersytecie Oksfordzkim „posuwają się naprzód”.

Na chwilę obecną nie wynaleziono jeszcze szczepionki na Covid-19. Na wynalezienie jej przeznaczono już ponad 250 mln funtów, czyli grubo ponad miliard złotych. Minister nie ma pewności, czy w ogóle naukowcy są w stanie wynaleźć szczepionkę na koronawirusa.

Co jeszcze powiedział minister tego kraju?

– Aby skutecznie pokonać tę chorobę, potrzebujemy bezpiecznej, działającej szczepionki – przyznał.

– Jestem dumny z tego jak nasi naukowcy i badacze połączyli swoje wysiłki zmierzające do stworzenia szczepionki, która pokona koronawirusa – zaznaczył. 

– Pierwsze testy kliniczne szczepionki z Oksfordu postępują dobrze, uczestnicy pierwszej fazy testów otrzymali dawkę szczepionki – mówił.

– Szybkość z jaką Uniwersytet Oksfordzki przygotował i zorganizował te skomplikowane testy jest naprawdę bezprecedensowa – podkreślił.

Minister powiedział też, że gigant farmaceutyczny AstraZeneca zawarł „dobrą umowę licencyjną” z Uniwersytetu Oksfordzkiego, z pomocą rządu.

To oznacza, że jeśli szczepionka okaże się skuteczna wówczas AstraZeneca będzie pracować nad przygotowaniem 30 milionów dawek szczepionki do września dla Brytyjczyków, w ramach umowy przewidującej przygotowanie ponad 100 mln dawek szczepionki – wyjaśnił.

Tylko patrzeć jak w ślad za Wielką Brytanią pójdzie polski rząd, który będzie chciał zaszczepić wszystkich Polaków, jak mówił Szumowski.

Michał Kołodziejczak jeden z liderów strajku w Warszawie, komentuje protest

Michał Kołodziejczak, rolnik, prezes Agrounii, dnia 16.05.2020 r. na Strajku Przedsiębiorców w Warszawie poprowadził tłum protestujących ludzi na walkę z obecnym rządem. Pan Michał jako również dziennikarz prowadził transmisję na żywo z tego wydarzenia, którą urwało i nie wiadomo co się z nim potem działo.

Michał Kołodziejczak zacieśnia współpracę z Pawłem Tanajno, którego zaprosił do zarządu Agrounii, od teraz Przedsiębiorcy i Rolnicy z Agrounii będą działać i protestować razem.

A tak komentuje Michał Kołodziejczak ostatni protest.

Ankieta: Czy uważasz, że Strajk Przedsiębiorców jest słuszny? Popierasz?

W kraju Słowian, znowu robi się gorąco. W Warszawie dochodzi do coraz większych protestów obywateli przeciwko rządzącym tym krajem. „Strajk Przedsiębiorców” bo od nich się to zaczęło, przerodził się jeszcze w większy ruch obywatelski dążący do obalenia rządy PiS’u. Ruch idzie pod hasłem: „WOLNOŚĆ,GODNOŚĆ,WŁASNOŚĆ.”

Strajkujący nie odpuszczają i planują kolejne protesty

Już nie tylko przedsiębiorcy walczą ale także pozwalniani pracownicy, rolnicy. Organizatorzy protestów zachęcają do wzięcia udziału każdego Polaka, gdyż kryzys w jakiej Polska się znalazła dotyczy nas wszystkich.

Portal.Nysa.pl przeprowadza ankietę: Czy uważasz, że Strajk Przedsiębiorców jest słuszny? Popierasz?

Czy uważasz, że Strajk Przedsiębiorców jest słuszny? Popierasz?

  • Tak (88%, 1 534 Votes)
  • Nie (12%, 203 Votes)

Total Voters: 1 737

Loading ... Loading ...

Ankieta potrwa do 31.05.2020 r. wyniki zostaną ogłoszone.