Dzienne archiwum: 15 maja, 2020

PiS zamierza chipować Polaków. Umowa z firmą podpisana! RFID-5G-Covid-19

Wczoraj wieczorem spółka z NewConnect poinformowała o podpisaniu umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19.

W dni 10.05.2020 r. Polski rząd podpisał umowę w sprawie zakupu implantacji chipów dla wszystkich Polaków. Umowa została już dopięta. Chip RFID chip ma raportować stanie zdrowia, przy pomocy sieci 5G, której w tej chwili w Polsce jest ok. 200 przekaźników 5G, a do czerwca 2020 ma być ich 1600! Sieć 5G umożliwi  monitorowanie implantów na ręce. Polacy jako pierwsi na świecie maja być zachipowani i to już w niedalekiej przyszłości. Roboczy plan chipowania Polaków odbędzie się pod koniec czerwca 2020 lub jesienią. W  tym samym czasie będzie ogłoszona druga fala zakażeń na COVID-19 lub nowym zmutowanym koronawiruseum, tak zresztą mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski.  

Chipy RFID to są fakty.

Chipy to system wczesnego wykrywania osób chorych. Chip będzie na lewej ręce i będzie monitorować stan zdrowia, ilość przeciw ciał w organizmie, gorączkę, tętno, itp. Chip będzie informował władze o Twoim aktualnym stanie zdrowia, jak ktoś zachoruje, to wtedy taka osoba może zostać odizolowana od reszty społeczeństwa. 

Chipy będą obowiązkowe, jeśli ktoś nie będzie miał takiego chipa to nie będzie mógł wejść do sklepów, kościoła, czy robił przelewy bankowe. Pomysłodawcą chipów RFID  jest oczywiście Rockefeller, który już dekadę temu wspominał o tej technologii i o planach światowego rządu. 

Jeszcze do niedawna, temat chipów RFID znajdował się dla wielu w szufladzie “teorii spiskowych”. Krótko mówiąc ludzie nie wierzyli w to i się śmiali z tego. 

Natomiast chipowanie RFID (zakładanie niewidzialnych kanjdanek) pod skórę człowieka staje się faktem! 

A to oficjalny dokument, którym pochwaliła się firma, która będzie się tym zajmować.  

Trump uruchamia na masową skalę przymusowe szczepienia na Covid-19 w USA! [WIDEO]

Zapnijcie pasy, żarty się kończą. W USA szykują się do wprowadzenia szczepionki na Covid-19 i każdy Amerykanin będzie musiał ją przyjąć.

Donald Trump zwolennik przymusowych szczepień

Największy sojusznik Polski, Stany Zjednoczone, które stoją za wprowadzeniem Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, które zabraniają przeprowadzania eksperymentów medycznych na ludziach, teraz Trump łamie to prawo i szykuje wojsko na wojnę domową z własnymi obywatelami. Tak samo jak Szumowski, prezydent USA chce zaszczepić całe swoje społeczeństwo.

Operacja ” Warp Speed” bo o niej mowa. Pomyśleć, że takie szaleństwo chcą również wprowadzić u nas, tylko Słowianie stawiają większy opór tym globalistycznym rządom.

Przypomnijmy, Polacy wg ankiety przeprowadzonej przez Portal Nysa nie chcą się szczepić na koronawirusa.

W ankiecie wzięło udział 3 800 osób tylko 4% czyli 163 ankietowanych chciałoby się zaszczepić, a aż 96% czyli 3600 osób nie chce szczepionki na Covid-19.

KOMPROMITACJA MINISTRA! Znajomy Szumowskiego sprzedał resortowi zdrowia bezwartościowe maseczki! [WIDEO]

Jak to się mówi „PiS i PO to jedno zło”. Jeden zwala na drugiego, jeden i drugi wykorzystywał swoje stanowisko do niejasnych transakcji finansowych.

Czy i tym razem Szumowski wyjdzie z tarapatów?

Ministerstwo Zdrowia kupiło maseczki ochronne za około pięć milionów złotych. W transakcję zaangażowany jest przyjaciel rodziny ministra Łukasza Szumowskiego drobny biznesmen Łukasz G., wiceminister Janusz Cieszyński oraz brat szefa resortu. Sprawę bada CBA.

Jak podaje Gazeta Wyborcza:

-„Podczas gdy niektóre firmy za darmo przekazywały maseczki szpitalom, znajomy ministra postanowił się dorobić na pandemii koronawirusa. Historia kupna przez resort zdrowia bezwartościowych maseczek, w dodatku za wygórowaną cenę, bulwersuje szczególnie. Premier po tekście „Gazety Wyborczej” broni ministra. A inni politycy PiS?” – Zobacz wideo felieton Justyny Dobrosz-Oracz.