Dzienne archiwum: 13 maja, 2020

Ponad 10 tys. protestujących Niemców! „Koronawirus to kłamstwo”,„nie dla szczepionki”[WIDEO]

Jak podają wiadomosci.dziennik.pl W Stuttgarcie odbył się protest przeciwników obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. W demonstracji uczestniczyło ponad 10 tysięcy osób. Wielu protestujących nie miało maseczek i nie przestrzegało zasad dystansu społecznego.

Uczestnicy mieli transparenty z takimi hasłami jak „koronawirus to kłamstwo”, „nie ma prawdy bez wolności wypowiedzi” oraz „nie dla szczepionki”.

Według oficjalnych danych, w Niemczech potwierdzono ponad 171 tys. przypadków koronawirusa. Stwierdzono również ponad 7,5 tys. zgonów.

Jak piszą internauci

-„Niemcy są oburzeni bo jakiś czas temu wyciekły do mediów rządowe analizy na podstawie, których podjęto decyzje o zamknięciu społeczeństwa. W nich było ze 1 milion Niemcowa miało umrzeć, a 80% nie dostać pomocy w szpitalach itp… Analizy ukazały się bezsensowne w porównaniu do rzeczywistości. Covid-19 jest w Europie od grudnia. Ileś tam ludzi umiera jednak to nie są dramatyczne liczby. 7.5 tys zgonów na 84 milionowe Niemcy to żadna liczba. W takim kontekście jest to kłamstwo. 

-„W Niemczech powstała nowa partia-w krótkim czasie zapisało się do niej 100 tyś.członków i szeregi z dnia na dzień rosną, domagają się powrotu do normalnego życia bez żadnych ograniczeń,są przeciw obowiązkowej szczepionce, domagają się prawdy od polityków i mediów,w partii są lekarze,naukowcy-znane nazwiska-którzy kwestionują tą wyolbrzymioną epidemię” – pisze jeden z internautów

Szumowski chce kupić dla wszystkich Polaków szczepionkę na Covid-19

Minister zdrowia Łukasz Szumowski chce kupić szczepionkę na Covid-19 dla każdego Polaka.

Szumowski jest zwolennikiem działalności Billa Gatesa

„-Przekazujemy wiele milionów złotych na wynalezienie szczepionki przeciwko COVID-19, ale i tak trzeba będzie ją kupić w takiej ilości, żeby była dostępna dla każdego Polaka” – stwierdził w poniedziałek minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Co więcej, Łukasz Szumowski nagle stał się zwolennikiem odmrażania gospodarki. Nie tak dawno stał za zamrażaniem gospodarki z powodu kilkunastu zarażonych koronawirusem i ogłosił epidemię w Polsce, teraz kiedy tych osób zarażonych, jak podaje resort zdrowia jest w sumie 16 206 a 803 osoby zmarły, nagle Szumowski jest za normalnością.

Jak mówił Szumowski, w pełni zgadza się z tym, że musimy odmrażać gospodarkę. „Na pewno jest to niezwykle ważny temat. Zresztą ja to powtarzałem, że jeżeli nie odmrozimy gospodarki, jeżeli nie zaczniemy pracować, wtedy będą niestety dramatyczne skutki, również w zakresie służby ochrony zdrowia” – powiedział.

Polacy dobitnie w ankietach przeprowadzanych przez Portal Nysa pokazali, że nie chcą szczepić się na koronawirusa aż 97% Polaków na pytanie czy chcieliby się zaszczepić na Covid-19 na 3 800 osób, aż 3 600 zagłosowało, że nie! Ponadto Polacy nie ufają rządowi PiS i są za ich dymisją na 1 030 osób aż 907 zagłosowało za ich odwołanie, czyli 88%. A wg ankietowanych Łukasz Szumowski powinien podać się do dymisji. 92% czyli 8 200 osób na 9 000, jest za odwołaniem Szumowskiego.

Jeśli mielibyśmy w Polsce demokrację zamiast reżimu, to Polacy mogli by spać spokojnie. Dlatego też Polacy 16 maja o godzinie 16:00 wychodzą ponownie na ulicę Warszawy, by protestować przeciwko rządom PiS.

Epidemii koronawirusa w Polsce nie ma – PiS organizuje pandemię strachu – Paweł Tanajno [WYWIAD]

Paweł Tanajno kandydat na prezydenta RP, był gościem serwisu Rzeczpospolita, powiedział bardzo dużo ciekawych rzeczy.

Możemy zmusić polityków do ogłoszenia końca koronawirusa – powiedział Tanajno

– Rząd organizuje pandemię strachu, która idzie w bardzo złym kierunku jeśli chodzi o prawa obywatelskie – mówił

Nikt tu nie kwestionuje istnienia koronawirusa i nikt nie kwestionuje, że jakieś gremium stwierdziło że mamy pandemię – zaznaczył. Dodał, że „suche fakty” są takie, że „wirus ma zachowanie podobne do grypy, będzie mutował, a wyprodukowanie szczepionki nie będzie zabezpieczać przed mutacjami wirusa”. – Stan epidemii nie jest stanem medycznym tylko jest stanem polityczno-statystycznym – dodał Tanajno

Czy weźmiesz udział w strajku 16 maja w Warszawie?

  • Nie (54%, 32 Votes)
  • Tak (46%, 27 Votes)

Total Voters: 59

Loading ... Loading ...

Nowa gwiazda show biznesu! – Raper Andrzej Duda – Tonący brzytwy się chwyta?

Prezydent wziął udział w akcji #hot16challenge2, wywołując prawdziwą sensację, w sieci zawrzało. Prezydent nagrał kilkanaście wersów hiphopowej zwrotki.

Andrzej Duda w nowej roli

W akcji #hot16challenge2 chodzi o to, że raperzy nagrywają 16-wersowe zwrotki i przy okazji zbierają pieniądze na pomoc medykom walczącym z koronawirusem.

Występ Dudy, spotkał się z reakcją internautów i celebrytów:

„O, k***a, przegiąłeś z cieniem mgły” – spuentowała Katarzyna Nosowska.

„Żałuję, że nie nominował Donalda Trumpa” – stwierdził Solar. 

Niektórzy zarzucili głowie państwa, że bierze udział w akcji, która jest odpowiedzią na niedofinansowanie służby zdrowia.

Niektórzy ironicznie też odnosili się do tekstu piosenki, który zaprezentował Andrzej Duda. Najwięcej pytań wzbudza powtarzający się wers: „walczą z ostrym cieniem mgły”.

Podsumowując: Można sobie zadać pytanie, czego to się nie robi, żeby pozyskać głosy wyborców, a faktycznie wygląda to żałośnie. Tonący brzytwy się chwyta.

Poparcie Andrzeja Dudy na prezydenta RP spada, bo wg sondażu Portalu Nysa jest dopiero na 3 miejscu z poparciem 5%, 271 osób oddałoby na niego głos. W ankiecie jak do tej pory wzięło udział ok. 6000 osób. Sondaż wyborczy 2020 jeszcze trwa.

Oczywiście tym sondażom co pokazują w prorządowych mediach nie ma co wierzyć, tam Andrzej Duda cały czas wygrywa, pomimo, że PiS ostro stracił i traci nadal poparcie Polaków.

Niemniej jednak Andrzej Duda osiągnął sukces, na YouTubie prawie 3 mln wyświetleń tego występu. Raper Duda, to z pewnością ukryty talent, może Pan Andrzej pomyśli nad zmianą branży?
Prezydentem to on raczej nie będzie ale może w muzyce rozrywkowej rozwinie skrzydła?

Andrzej Duda tylko stracił na tym show, widocznie ktoś go wsadził na tzw. „minę.”

Jak oceniasz rapowanie Andrzeja Dudy?

View Results

Loading ... Loading ...