Dzienne archiwum: 11 maja, 2020

Wiktoria na strajku wręczała kwiaty policjantom [WIDEO] – 16 maja kolejny pokojowy STRAJK w Warszawie!

Dziewczynka na pokojowym strajku Przedsiębiorców w Warszawie, w czasie kiedy policjanci otoczyli protestujących, Wiktoria wręczała im kwiaty, ludzie również dziękowali policjantom za ich służbę.

Piękna akcja, która łapie za serce.

16 maja 2020 w Warszawie, znowu odbędzie się strajk Polaków, organizatorzy zapraszają wszystkich. Do protestu mają dołączyć niezadowoleni rolnicy.

„W obronie miejsc pracy.
W obronie własności, wolności i godność.
Przeciwko dyktaturze PIS.”
– piszą organizatorzy pokojowego strajku

16 maja 2020 w Warszawie Paweł Tanajno – zaprasza

Większa mobilizacja policji, system do rozpędzania tłumów (LRAD). Rząd PiS boi się Polaków?

W Polsce mamy narastający kryzys, to już nie ulega wątpliwości, jedynie media prorządowe, starają się jeszcze dezinformować o faktycznych problemach i sytuacjach, które mają miejsca w kraju.

Jak podają źródła z Opola: „Policja w Opolu szuka kandydatów do służby. Może przyjąć około 130 funkcjonariuszy”. Jak jest pobór w najmniejszym województwie, to i w większych musi też być.

Można sobie zadać pytanie: Po co rządowi tylu policjantów? Oczywiście, potrzebują ich do tłumienia społecznych protestów.

Więcej potrzeba policjantów, bo rząd się przygotuje
do protestów społecznych, bo wiedzą, że
ludzie mają coraz bardziej dosyć
tej władzy.

Rząd PiS jest odpowiedzialny za wywołanie kryzysu gospodarczego w kraju, miliony Polaków straciło lub straci pracę. Ludzie już wychodzą na ulicę Warszawy „Strajk Przedsiębiorców” i zaczynają krzyczeć: „Precz z Kaczorem”, „pandemii koronawirusa nie ma. „

Polska policja jest uzbrojona na wszelki wypadek w broń akustyczną, jest to system do rozpędzania tłumów, nazywa się Long Range Acoustic Device (LRAD), a wygląda to tak:

W grudniu 2010 roku Komenda Główna Policji zakupiła wersję LRAD-500X dla Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. Stosowanie LRAD nie jest dopuszczane przez polskie prawo. Policja po zakupie musiała wyłączyć funkcję ogłuszania, a teraz wykorzystywany jest jako głośnik. Ponadto Najwyższa Izba Kontroli zarzuciła policji nieprawidłowości w procedurze przetargowej.

Sprzęt ten był już widziany na różnych demonstracjach. Narazie pełni rolę straszaka a w razie np. wprowadzenia stanu nadzwyczajnego (wojennego), przepisy mogą się szybko zmienić i broń ta będzie legalna, tak samo jak legalne były obozy koncentracyjne.

Stosowanie LRAD nie jest dopuszczane przez polskie prawo.

Przypomnijmy, że kilka dni temu w stolicy strajkowali Przedsiębiorcy, pisaliśmy o tym TUTAJ

Teraz Polacy, znowu zamierzają strajkować, w najbliższą sobotę, dnia 16.05.2020 w Warszawie, dołączają do nich polscy rolnicy. Na Portal.Nysa.pl będzie relacja z tego wydarzenia.

10 MAJA 2020 – Koniec epidemii w Polsce? Ludzie masowo wyszli z domów bez maseczek!

Ludzie masowo w niedziele pojechali odpoczywać w miejsca turystyczne.

„-Niedziela, stan epidemi, 2 dni temu policja ganiała nas po Warszawie (chodzi o „Strajk Przedsiębiorców”), bo zrobiliśmy niby jakieś nielegalne zgromadzenie, a tymczasem jestem w pewnym miejscu turystycznym, prosze zobaczyć co się dzieje – mówi jeden z internautów, który nagrał nagranie.

W czasie nagrania pada pytanie do ludzi: Czy nie boicie się koronawirusa? Ludzie odpowiadają, że nie.

A Wy jak myślicie, czy w Polsce panuje epidemia koronawirusa? Piszcie w komentarzach

Szumowski straszy wszystkich Polaków aresztem domowym, czyli powrotem do restrykcji – COVID-19 – Światowy TERROR LUDZI

Jak podaje serwis: kontrrewolucja.net Minister zdrowia Łukasz Szumowski jest oburzony tym, że Polaków ogarnęło „poczucie wolności”. Wskazuje na „rozprężenie” widoczne w wychodzeniu „do galerii, na majówkę” oraz „noszeniu maseczki na brodzie”.

– „To niestety sygnały, że poczucie wolności ogarnęło wszystkich”. – powiedział Szumowski i zapowiada również, że jest możliwy powrót poprzednich restrykcji

– Tak jak mówiłem już wielokrotnie, to jest tańczenie na brzytwie. Z jednej strony kryzys epidemiczny, z drugiej strony zapaść gospodarcza. Jedno i drugie jest tragiczne w skutkach – powiedział „Wirtualnej Polsce” minister Szumowski.

Zapytano go także o to, czy możliwe jest ponowne nałożenie restrykcji. Odpowiedział, że:

-„Owszem, byłoby to możliwe w sytuacji, gdy mielibyśmy wzrost liczby zachorowań powyżej 4 proc. oraz mniej, niż połowę wolnych łóżek w szpitalach – powiedział Szumowski.

–”Wtedy byłby to sygnał bardzo poważny. Na razie takich sygnałów nie ma, ale rząd musi na to patrzeć bardzo wnikliwie” – przekonywał.

– „Takie rozprężenie, jak pójście do galerii, majówka, noszenie maseczki na brodzie, to są niestety sygnały, że takie poczucie wiosny, poczucie słońca, poczucie wolności ogarnęło wszystkich, a przynajmniej większość. A jednak musimy w tym reżimie funkcjonować, a nie w pełnej wolności tak jak kiedyś” – oświadczył minister Łukasz Szumowski.

Przypominamy, że według obecnie obowiązującego rozporządzenia rządu istnieje przymus zasłaniania ust i nosa. Jest jednak kilka wyjątków. Wśród nich są osoby, „które mają problemy z oddychaniem”. Co ważne, „okazanie orzeczenia lub zaświadczenia nie jest wymagane”.

Faktycznie epidemii nie ma, są tylko restrykcje epidemiologiczne i terror rządów na ludzi.

Przypomnijmy, że w ankiecie Portalu Nysa – „Czy Łukasz Szumowski powinien zostać odwołany ze stanowiska ministra zdrowia?” – 9 000 ludzi wzięło w niej udział – WYNIKI , aż 92% ankietowanych chce dymisji Szumowskiego ze stanowiska ministra zdrowia, czyli 8 200 osób.