Dzienne archiwum: 9 maja, 2020

Szymon Hołownia kandydat na prezydenta ryczy przed kamerą – to ma być prezydent?

Hołownia przeszedł już samego siebie.

Najwyrażniej Szymon Hołownia, chce pokazać ludziom jaki jest wrażliwy, modli się do konstytucji, chwali się, że codziennie ją czyta, a jak o niej mówi to zaczyna płakać ze wzruszenia i ma to Polaków złapać za serce. Szymon Hołownia jest za szczepieniami, a szczepienia to jest gwałt na obywatelach i są sprzeczne z konstytucją RP. Gdybyśmy żyli w prawdziwej demokracji, to rząd rozpisałby referendum i zadałby pytanie, „czy chcesz się zaszczepić”, oni nas o nic nie pytają, potrzebują tylko, żeby na nich głos oddali na kilka lat.

Szymon Hołownia płacze jak bóbr rzewnymi łzami

Wakacji nie będzie? Minister Szumowski wprowadza reżim! A pandemii jak nie ma tak nie ma.

Jak pisze strona nczas.com , minister Zdrowia Szumowski powiedział:

– O takich wakacjach, jak kiedyś, trudno myśleć – mówił Łukasz Szumowski.

Szumowski dyktuje Polakom jak mają żyć

Chodź maseczki nie chronią nas przed wirusami, to Polacy wg ministra muszą dusić się w maseczkach, co przyczynia się do wielu chorób a nawet zgonów – o tym profesor Szumowski już nie mówi.

Wielu z nas chciałoby pojechać nad morze, w góry, na plażę lub za granicę. Tym bardziej, że do wyjazdów zagranicznych szykują się już Czesi, a Włosi otwierają plaże. A my nie możemy?!

Szumowski powiedział jeszcze, że wakacje co prawda będą, ale odbędą się w „reżimie sanitarnym”. Reżim będzie trwał dopóty nie zostanie wynaleziona szczepionka na koronawirusa. Tylko jak pokazała ostatnia ankieta na 3 800 osób tylko ok. 180 ludzi chce się zaszczepić na koronawirusa, czyli 3% ankietowanych, czyli zdecydowana większość Polaków nie chce szczepień przeciwko koronawirusa. Poza tym uczciwi fachowcy mówią, że nie można stworzyć szczepionki na wirusy, ponieważ one się co moment mutują. A zatem w demokratycznym państwie nie można zmuszać ludzi do eksperymentów – czyli do szczepień.

Rząd a w tym ich główny reprezentat Szumowski wprowadza dezinformację i psychozę strachu.

Pandemii koronawirusa oczywiście nie ma. Co ilustruje poniższy obrazek. Więcej zachorowań i zgonów jest np. na grypę sezonową, a pandemii nie wprowadzono i tych przykładów można mnożyć.

Wprowadza się chaos po to żeby wprowadzić: Sieć 5G, chipy, obrót bezgotówkowy i odejście od wszelkich Praw Człowieka.

Polacy tłumnie wychodzą na ulicę, protestują, zaczynają się buntować przeciwko REŻIMOWI.

Czy ktoś chce wykończyć Polaków i zabrać im ich ziemię, majątki i resztki wolności?

A Wy co o tym wszystkim myślicie?

Sondaż wyborczy na prezydenta RP 2020 – Na kogo zagłosujesz?

Wybory prezydenckie 2020. Wciąż gra się toczy. Wybory zostały przesunięte, Polacy nie wiedzą kiedy dokładnie będą wybory, ale już dziś mogą oddać swój głos w sondażu internetowym przeprowadzanym przez serwis ogólnopolski Portal.Nysa.pl – Sprawdźmy czy sondy internetowe różnią się od tych, które pokazują nam w kontrolowanych TV.

Czy Polacy wygrają w tych wyborach?

SONDAŻ: Wybory prezydenckie 2020 - Na kogo zagłosujesz?

 • Szymon Hołownia (55%, 4 459 Votes)
 • Krzysztof Bosak (15%, 1 241 Votes)
 • Nie zagłosuję na nikogo (9%, 706 Votes)
 • Andrzej Duda (7%, 543 Votes)
 • Małgorzata Kidawa-Błońska (4%, 317 Votes)
 • Władysław Kosiniak-Kamysz (3%, 251 Votes)
 • Robert Biedroń (3%, 239 Votes)
 • Paweł Tanajno (3%, 208 Votes)
 • Stanisław Żółtek (1%, 69 Votes)
 • Marek Jakubiak (1%, 52 Votes)
 • Mirosław Piotrowski (0%, 27 Votes)

Total Voters: 8 112

Loading ... Loading ...

Polacy nie chcą szczepić się na koronawirusa. WYNIKI ankiety. Szumowski: „Zaszczepimy wszystkich Polaków”

Ankieta przeprowadzona przez Portal.Nysa.pl z pytaniem –
Czy zaszczepisz się na koronawirusa?

Społeczeństwo polskie nie chce szczepionek przeciwko koronawirusowi

Ankieta została przeprowadzona na Facebooku, trwała przez 7 dni (od 01.05 do 07.05), wzięło w niej udział aż 3 800 osób. Z czego 96%, czyli 3 600 osób opowiedziało się, że nie zaszczepi się na koronawirusa, a tylko 4% przyjęłaby szczepionkę, czyli 164 osoby.

Wnioski nasuwają się same. Polacy coraz bardziej stają się świadomi czym są szczepionki i jakie ryzyko jest z tym związane. W państwie demokratycznym, jest tak, że realizowana jest wola większości. Natomiast obecny rząd – PiS’u, jak widzimy, nie jest demokratyczny, ponieważ zmusza do obowiązkowych szczepień i chce zaszczepić wszystkich na koronawirusa.

Szumowski: Dopóki nie zaszczepimy wszystkich Polaków epidemia koronawirusa będzie trwała

Nie można na siłę szczepić ludzi, tak jak to miało miejsce w obozach koncentracyjnych, bo to nie jest demokracja, tylko reżim.
Szczepionki jeszcze nikomu zdrowia nie dały, ale za to dały miliardowe zyski koncernom farmaceutycznym, które zarabiają na szczepieniach i tylko w ich interesie jest szczepić ludzi. Ludzie są świadomi co raz bardziej jak wiele chorób jest poszczepiennych i zgonów.

A Wy co o tym myślicie? Zostaw komentarz:

redakcja.portalnysa@gmail.com