Dzienne archiwum: 2 maja, 2020

Jasnowidz Filipek przepowiedział koronawirusa i co jeszcze?

W sieci znaleźć można przepowiednię z 1984 roku, jasnowidza Filipka z Kotliny Kłodzkiej, który miał zwiastować w niej epidemię koronawirusa w 2020 roku i nie tylko.

„W roku dwóch dziesiątek” – czyli mowa o roku 2020, „w czasie zarazy” – mowa tu o koronawirusie, „będą chcieli robić wybory” – wybory prezydenckie 10 maja, „pierwszy sekretarz pomorze” – czy mowa tu o Jarosłwie Kaczyńskim? „Chytry ksiądz odejdzie w niesławie” – czy mowa tu o o. Tadeuszu Rydzyku?

Czy cała przepowiednia jasnowidza Filipka się spełni? Jak to się mówi, pożyjemy zobaczymy, do końca maja niedaleko, a z wyborami PiS ma coraz większe problemy i większość społeczeństwa nie chce wyborów.

A Wy co o tym myślicie? Zapraszamy do komentowania

PILNE‼➡Szumowski zdenerwowany! – Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się! Czy rząd okłamuje ludzi? WIDEO

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

– „To absurdalne. Narusza moje prawa obywatelskie, moją wiedzę i wykształcenie. Nikt nie ma prawa mi zakazywać. Tak robiono w realsocjaliźmie albo jeszcze w czasach nazistowskich” – tak zareagował prof. Krzysztof Simon na wydany mu przez Łukasza Szumowskiego pisemny zakaz publicznych wypowiedzi na temat epidemii„.

Przypomnijmy, wszystko poszło o tą wypowiedź, która niczym błyskawica rozeszła się po polskim internecie:

Profesor jest ordynatorem jednego z oddziałów zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz wojewódzkim konsultantem do spraw chorób zakaźnych. Podobne zakazy dotarły też do wszystkich innych wojewódzkich konsultantów ds. chorób zakaźnych w Polsce.

źródło: gloria.tv

PILNE ‼➡Spadek liczby pogrzebów o 40%. Niektórzy mówią, że to dzięki unikaniu lekarzy – Gdzie ta pandemia?

Jak podaje WP: „Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii koronawirusa w Polsce. W ostatnich tygodniach spada liczba pogrzebów. W niektórych regionach kraju nawet o 40 proc.”

Kto jak kto, ale przedsiębiorcy pogrzebowi są najbliżej wydarzeń związanych ze zgonami epidemii koronawirusa. Nawołują do powstrzymania się od straszenia zabójczym wirusem.

– Paradoksalnie spadek liczby pogrzebów, a tym samym zgonów wynika z ograniczonego działania szpitali. Jeśli odwołane są zabiegi planowe, to jest mniej przypadków śmierci na salach operacyjnych. Ze względu na mniejszy ruch drogowy jest mniej tragicznych wypadków – komentuje Robert Czyżak.

Trzecie zjawisko, które przywołuje na podstawie własnych obserwacji, to mniejsza śmiertelność wśród „lekożerców”. Przy ograniczonym dostępie do lekarzy (funkcjonują jedynie teleporady) Polacy mający tendencję do nadużywania leków, w mniejszym stopniu trują się tabletkami.

– Podchodzimy bardzo ostrożnie do przypadków zgonów osób ze stwierdzeniem obecności COVID-19 jako głównej przyczyny śmierci. W zdecydowanej większości przypadków zmarli mieli tzw. choroby towarzyszące. Liczba pogrzebów w niektórych częściach kraju w marcu spadła nawet o 40 proc. – mówi WP Robert Czyżak, prezes Polskiej Izby Branży Pogrzebowej.

źródło: WP.PL

Trwa ankieta – Czy zaszczepisz się na koronawirusa?

Ankieta przeprowadzana przez Portal Nysa, cieszy się dużym zainteresowaniem. Pytanie brzmi: „Czy zaszczepisz się na koronawirusa?”

– W głosowaniu wzięło już udział ponad 2 200 osób, do końca ankiety pozostało jeszcze 5 dni, a już teraz niemal 2000 ludzi zagłosowało, że nie zaszczepi się na koronawirusa, jedynie 69 jest na tak. Za 5 dni ogłosimy wynik końcowy.

Każdy może zagłosować, klikając tu – Ankieta

Rabin do Żydów – Opuście USA przed wybuchem wojny domowej”

Jak podaje strona goniec.net – „Rabin Rimenover Rebbe, wydał  nakaz dla Żydów, aby opuścili swoje domy i wyemigrowali do Izraela przed wybuchem wojny domowej w Stanach Zjednoczonych.” 

„-Wyjedź, dopóki to możliwe. Będzie jeszcze gorzej i trudno będzie przenosić się z jednego kraju do drugiego – powiedział rabin.

„-Dzisiaj” – kontynuował – „Słuchajcie mnie, drodzy Żydzi, ktokolwiek może sobie pozwolić na wyjazd niech zrobi to, tak szybko, jak to możliwe, a polecenie dotyczy Ameryki Południowej i większej części Europy.

– USA staną się niebezpiecznym miejscem pogrążonym w wojnie domowej,  niektóre stany odłączą się od rządu federalnego. USA nie będą już dawać schronienia, ale pozostaną tu resztki Żydów. Ziemia Izraela będzie najbezpieczniejszym miejscem na przetrwanie wojny, mimo że również tam będą straszne trudności.