Archiwum kategorii: Info ze Świata

Prezydent Tanzanii obnażył przekręt WHO i ośmieszył elitę zachodu? Wadliwe testy na koronawirusa

Prezydent Tanzanii przesłał do laboratorium wymazy oleju, owocu, ptaka, kozy, owcy, nadając próbką imiona i nazwiska. Okazało się, że test PCR na koronawirusa wypadły pozytywnie dla owocu, ptaka i kozy. A to oznacza, że owoc, ptak i koza są chore na Covid-10 i powinny być odizolowane od reszty społeczeństwa.

Technikom celowo dostarczono próbki nie pochodzące od ludzi, aby sprawdzić wiarygodność przeprowadzanych testów.

Testy zostały dostarczone do Tanzanii przez chińskiego miliardera Jacka Ma.

Czy testy na koronawirusa to totalne kłamstwo?

Wielka Brytania planuje kupić 30 mln szczepionek na Covid-19 do końca września!

Wielka Brytania przygotowuje się do masowych szczepień swoich obywateli. 66 milionowe państwo, zakupi wstępnie 30 mln szczepionek na koronawirusa. Czy Polacy mieszkający na wyspach mają się czego obawiać?

Jak podaje Rzeczpospolita.pl –

Są plany wprowadzenia na rynek szczepionek przeciw COVID-19 dla 30 mln osób do września tego roku, o ile testy kliniczne zakończą się powodzeniem” – poinformował minister ds. handlu i przemysłu w rządzie Borisa Johnsona, Alok Sharma.

Minister Wielkiej Brrytani poinformował w czasie konferencji prasowej w niedzielę, że prace nad efektywnym lekiem na COVID-19 prowadzone na Uniwersytecie Oksfordzkim „posuwają się naprzód”.

Na chwilę obecną nie wynaleziono jeszcze szczepionki na Covid-19. Na wynalezienie jej przeznaczono już ponad 250 mln funtów, czyli grubo ponad miliard złotych. Minister nie ma pewności, czy w ogóle naukowcy są w stanie wynaleźć szczepionkę na koronawirusa.

Co jeszcze powiedział minister tego kraju?

– Aby skutecznie pokonać tę chorobę, potrzebujemy bezpiecznej, działającej szczepionki – przyznał.

– Jestem dumny z tego jak nasi naukowcy i badacze połączyli swoje wysiłki zmierzające do stworzenia szczepionki, która pokona koronawirusa – zaznaczył. 

– Pierwsze testy kliniczne szczepionki z Oksfordu postępują dobrze, uczestnicy pierwszej fazy testów otrzymali dawkę szczepionki – mówił.

– Szybkość z jaką Uniwersytet Oksfordzki przygotował i zorganizował te skomplikowane testy jest naprawdę bezprecedensowa – podkreślił.

Minister powiedział też, że gigant farmaceutyczny AstraZeneca zawarł „dobrą umowę licencyjną” z Uniwersytetu Oksfordzkiego, z pomocą rządu.

To oznacza, że jeśli szczepionka okaże się skuteczna wówczas AstraZeneca będzie pracować nad przygotowaniem 30 milionów dawek szczepionki do września dla Brytyjczyków, w ramach umowy przewidującej przygotowanie ponad 100 mln dawek szczepionki – wyjaśnił.

Tylko patrzeć jak w ślad za Wielką Brytanią pójdzie polski rząd, który będzie chciał zaszczepić wszystkich Polaków, jak mówił Szumowski.

Papież Franciszek popiera Billa Gatesa – Papież chce szczepionek na koronawirusa!

Papież Franciszek regularnie modli się do Boga żeby naukowcy szybciej wynaleźli szczepionkę i żeby zaszczepić cały świat przeciwko koronawirusowi.

Papież Franciszek wzywa świat do międzynarodowej współpracy naukowej w celu odkrycia szczepionki na koronawirusa. Zaapelował, by skuteczna szczepionka była udostępniona ludziom na całym świecie.

– Ważne jest, aby złączyć możliwości naukowe, w sposób przejrzysty i bezstronny, w celu znalezienia szczepionek i metod leczenia – mówił w niedzielę w Watykanie papież Franciszek.

Dodał, że ważne jest także „zagwarantowanie powszechnego dostępu do podstawowych środków, które pozwolą każdemu zarażonemu, w każdej części świata, uzyskać niezbędną opiekę medyczną”.

źródło: rp.pl

Papież Franciszek popiera Billa Gatesa, mają oni te same pragnienia, aby zaszczepić ludzi na koronawirusa.

Słowenia ogłosiła koniec epidemii w kraju! Jako pierwsi w Europie!

Słoweński rząd ogłosił koniec epidemii koronawirusa w czwartek 14 maja, dwa miesiące po jej ogłoszeniu. Premier Słowenii poinformował, że krajowi udało się „ujarzmić” koronawirusa. Twierdzi, że Słowenia poradziła sobie z epidemią najlepiej w całej Unii i jest w najlepszej sytuacji sanitarnej. W państwie tym od dwóch tygodni notuje się zaledwie kilka przypadków dziennie zachorowania na COVID-19.

Słowenii nie ma epidemii koronawirusa

Relacja Polski mieszkającej na Słowenii:

– „Kiedy świętowaliśmy koniec epidemii to część osób nie zdawała sobie do końca sprawy, co to tak naprawdę znaczy. Jak już większość doczytała, o co dokładnie chodzi, to ten uśmiech im troszeczkę zgasł – mówi w rozmowie z WP Polka mieszkającą w Słowenii

-„Zauważa, że formalne zakończenie epidemii oznacza koniec pakietu pomocowego dla przedsiębiorców. To nie podoba się wielu mieszkańcom kraju.” – dodała

Słowienia na nowo otwiera się, także na turystów.

Od poniedziałku 18 maja do szkół mają powrócić uczniowie pierwszych trzech klas szkół podstawowych oraz ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.

Otwarte zostaną także wszystkie sklepy, punkty gastronomiczne oraz hotele (mające do 30 pokoi). Od 23 maja możliwe będzie także organizowanie zawodów sportowych na poziomie krajowym.

Aczkolwiek, Słowenia nie kończy ze wszystkim obostrzeniami.

W miejscach publicznych nadal będzie obowiązywał nakaz noszenia masek i utrzymywania 1,5 metra odległości od innych osób.

Słowenia nadal nie będzie wpuszczać do kraju cudzoziemców z objawami infekcji koronawirusem. 14-dniowej kwarantannie poddawani będą cudzoziemcy przybywający do Słowenii spoza granic Unii Europejskiej.

Przynajmniej rząd słoweński nie zamroził gospodarki kraju na czas wprowadzenia stanu epidemiologicznego i większość zakładów pracy pracowała bez zmian. Co nie można powiedzieć o Polsce, gdzie mielony ludzi straciło lub straci pracę.

Źródło: gazeta. pl, rp.pl, euractiv.pl

Słowiania wyszła z psychozy Covid-19 czekamy na kolejne państwa

Weź udział w ANKIECIE: „Czy Polska powinna wyjść z kwarantanny”?

Trump uruchamia na masową skalę przymusowe szczepienia na Covid-19 w USA! [WIDEO]

Zapnijcie pasy, żarty się kończą. W USA szykują się do wprowadzenia szczepionki na Covid-19 i każdy Amerykanin będzie musiał ją przyjąć.

Donald Trump zwolennik przymusowych szczepień

Największy sojusznik Polski, Stany Zjednoczone, które stoją za wprowadzeniem Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, które zabraniają przeprowadzania eksperymentów medycznych na ludziach, teraz Trump łamie to prawo i szykuje wojsko na wojnę domową z własnymi obywatelami. Tak samo jak Szumowski, prezydent USA chce zaszczepić całe swoje społeczeństwo.

Operacja ” Warp Speed” bo o niej mowa. Pomyśleć, że takie szaleństwo chcą również wprowadzić u nas, tylko Słowianie stawiają większy opór tym globalistycznym rządom.

Przypomnijmy, Polacy wg ankiety przeprowadzonej przez Portal Nysa nie chcą się szczepić na koronawirusa.

W ankiecie wzięło udział 3 800 osób tylko 4% czyli 163 ankietowanych chciałoby się zaszczepić, a aż 96% czyli 3600 osób nie chce szczepionki na Covid-19.

Ponad 10 tys. protestujących Niemców! „Koronawirus to kłamstwo”,„nie dla szczepionki”[WIDEO]

Jak podają wiadomosci.dziennik.pl W Stuttgarcie odbył się protest przeciwników obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. W demonstracji uczestniczyło ponad 10 tysięcy osób. Wielu protestujących nie miało maseczek i nie przestrzegało zasad dystansu społecznego.

Uczestnicy mieli transparenty z takimi hasłami jak „koronawirus to kłamstwo”, „nie ma prawdy bez wolności wypowiedzi” oraz „nie dla szczepionki”.

Według oficjalnych danych, w Niemczech potwierdzono ponad 171 tys. przypadków koronawirusa. Stwierdzono również ponad 7,5 tys. zgonów.

Jak piszą internauci

-„Niemcy są oburzeni bo jakiś czas temu wyciekły do mediów rządowe analizy na podstawie, których podjęto decyzje o zamknięciu społeczeństwa. W nich było ze 1 milion Niemcowa miało umrzeć, a 80% nie dostać pomocy w szpitalach itp… Analizy ukazały się bezsensowne w porównaniu do rzeczywistości. Covid-19 jest w Europie od grudnia. Ileś tam ludzi umiera jednak to nie są dramatyczne liczby. 7.5 tys zgonów na 84 milionowe Niemcy to żadna liczba. W takim kontekście jest to kłamstwo. 

-„W Niemczech powstała nowa partia-w krótkim czasie zapisało się do niej 100 tyś.członków i szeregi z dnia na dzień rosną, domagają się powrotu do normalnego życia bez żadnych ograniczeń,są przeciw obowiązkowej szczepionce, domagają się prawdy od polityków i mediów,w partii są lekarze,naukowcy-znane nazwiska-którzy kwestionują tą wyolbrzymioną epidemię” – pisze jeden z internautów

Defilada na Białorusi dowodem na to, że nie ma epidemii COVID-19 [WIDEO]

Władze Białorusi nie zrezygnowały z przeprowadzenia uroczystości, mimo trwającej psychozy na świecie z COVID-19.

Łukszenko wykręcił globalistom gruby numer! Putin niezadowolony.

„-To dla nas świętość. Nie mogliśmy inaczej” – mówił Alaksandr Łukaszenka w Mińsku podczas defilady z okazji 9 maja.

-„Nie chodzi o demonstrację siły, lecz o oddanie hołdu pamięci „- podkreślił Łukaszenka, mówiąc o defiladzie.

-„Tragedia narodu białoruskiego, który niósł na swych barkach tytaniczne brzemię strat i zniszczeń najbrutalniejszej wojny XX wieku, jest nieporównywalna z jakimiś trudnościami dnia dzisiejszego. Niedopuszczalna jest dla nas nawet myśl, by sprzeniewierzyć się tradycji, która już 75 lat sławi historię wielkiego czynu zwycięzców” – oświadczył Łukaszenka.

Według Łukaszenki ze względu na dług wobec swych przodków Białorusini „nie mogli postąpić inaczej”, jak tylko zorganizować uroczystości.

Białoruś jest jedynym krajem na obszarze byłego ZSRR, który świętuje 75. rocznicę zakończenia wojny. Obchody przeniosła Rosja.

Defilada na Białorusi jest dowodem na to, że nie ma epidemii. Prezydent Łukaszenko nie bierze udziału w światowym spisku globalistów i nie okłamuje swojego społeczeństwa. Na Białorusi tętni życiem, tam obostrzeń z powodu koronawirusa nie ma. Społeczeństwo jest zadowolone ze swojego przywódcy, co widać w materiale wideo. Tysiące ludzi na defiladzie, tłumy, nie ma represji, nie ma terroru COVID-19

Psychoza pandemii koronawirusa została zrobiona po to i nagłośnione żeby wywołać wielki światowy kryzys, na którym elity chcą zarobić i jeszcze bardziej
ubezwłasnowolnić ludzi. To jest kolejny etap wprowadzania Światowego Rządu – NWO.

W Polsce niby jest pandemia, zmarło 9 ludzi w ciągu doby. Nie ma żadnej pandemii. Przeciętnie w Polsce na różne choroby umiera tysiące ludzi i nikt
nie ogłasza pandemii.

Testy na koronawirusa wycofane – Dały wynik dodatni u kozy!

To dzieje się naprawdę, jak podaje strona rp.pl Prezydent Tanzanii poinformował, że wycofano stosowane testy na obecność koronawirusa, ponieważ dały wynik dodatni przy badaniu próbek m.in. kozy i owocu papai.

Wadliwe testy na koronawirusa, czy to spisek?

Prezydent tego kraju, powiedział, że osoby, które uzyskały dodatni wynik testu na obecność koronawirusa, mogą nie być chore i poddał w wątpliwość wiarygodność sprzętu laboratoryjnego i techników. Przekazał, że mogło dojść do celowego sabotażu.

W ramach kontroli potajemnie testowano różne zwierzęta, owoce oraz olej silnikowy. Próbki pobrane z papai, od przepiórki i kozy dały wynik dodatni.

Prezydent po otrzymaniu raportu zlecił podjęcie odpowiednich działań. Stwierdził, że mogło dojść do przekupienia pracowników laboratorium.

Testy na koronawirusa nie są pewne, jest wiele sprzeczności, wygląda to na kompromitację. Czy testy na koronawirusa są tyle warte co obietnice przedwyborcze polityków? Oceńcie sami, zapraszamy do komentowania.

Dlaczego nie ma ogłoszonej pandemii głodu? 15 tys. osób dziennie umiera z głodu- a ok. 1 mld cierpi z tego powodu! Czy koronawirus to fake news?

Jak podaje infostrow.pl „Aż 15 tys. dzieci umiera codziennie z głodu i chorób będących jego wynikiem – donosi Polska Akcja Humanitarna. A 925 milionów ludzi na świecie cierpi z powodu głodu. Co za tym idzie, co 7 mieszkaniec ziemi nie ma dostępu do pożywienia, które zaspokoiłoby jego głód. Drastyczne dane przedstawiają, że aż 98 proc. tych osób mieszka w krajach rozwijających się. Poniżej 5 roku życia umiera co roku około 11 milionów najmłodszych.

Dzieci umierają z głodu

Jednocześnie wzrasta na całym świecie liczba osób z nadwagą i otyłością. 

Najważniejsze fakty to:

 • Liczba głodujących ludzi na świecie w 2018 r.: 821,6 mln (co 9 człowiek na świecie)
  • Azja: 513,9 mln
  • Afryka: 256,1 mln
  • Ameryka Łacińska i Karaiby: 42,5 mln
 • Liczba osób nie posiadających bezpieczeństwa żywnościowego: 2 mld (26,4%)
 • Dzieci z niską masą urodzeniową: 20,5 mln (1 na 7 noworodków)
 • Dzieci poniżej 5. roku życia dotknięte zahamowaniem wzrostu: 148,9 mln (21,9%)
 • Dzieci poniżej 5 roku życia dotknięte zahamowaniem przyrostu masy ciała: 49,5 mln (7,3%)
 • Dzieci poniżej 5. roku życia z nadwagą: 40 mln (5,9%)
 • Dzieci w wieku szkolnym i młodzież z nadwagą: 338 mln
 • Dorośli z otyłością: 672 mln (13%, czyli 1 na 8 osób dorosłych)

Z tych danych, faktów wynika, że głód jest bardziej niebezpieczny i śmiercionośny od koronawirusa, ale w mass mediach nie usłyszymy o tym, ani o pandemii głodu na świecie. Poza pandemią głodu jest jeszcze wiele innych pandemmii o których się z tv nie dowiemy. Obecnie na topie medialnym jest koronawirus, wykreowany przez światowe media i polityków. Koronawius jest to tylko odmiana gryby, zupełnie nie groźna dla fukncjonowania społeczeństwa. Czy zatem PiS poniesie karę za zniszczenie życia gospodarczego w Polsce?

A Wy co o tym myślicie?